Повторення та закріплення вивченого. П'ятицифрові числа

Про матеріал
Повторити та закріпити вивчене, удосконалювати обчислювальні навички, закріплювати вміння чиати і записуват п'ятицифрові числа,розв'язувати задачі та рівняння розвивати логічне мислення, виховувати вміння застосовувати свої знання в повсякденному житті, почутття до патріотизму та досягати своїх цілей
Перегляд файлу

Тема. Повторення та закріплення вивченого. П’ятицифрові числа.

Мета: повторити та закріпити вивчене, удосконалювати обчислювальні навички, закріплювати вміння читати і записувати п’ятицифрові числа, розв’язувати задачі та рівняння, розвивати логічне мислення.

Обладнання. Мультимедійна дошка, картки для роботи в групах

                                                 Хід уроку

I Організаційна частина

  1. Привітання

Ось і дзвоник пролунав

До навчання час настав,

Діти сіли всі рівненько,

Спинки виправте гарненько,

Настрій на урок взяли,

Працювати почали,

Бо урок у  нас незвичний

Чарівний, математичний!

Девіз уроку. Якщо хочеш досягти

                      у житті вершин.

                      Математику збагнути

                      Мусиш до глибин.

 II Повідомлення теми і мети

Повторення та закріплення вивченого. П’ятицифрові числа.

 

III Актуалізація опорних знань

  1.     Усна лічба «Швидко рахуємо з лего»

300 9                    720:9

42 10                    8000:4

30 50                    420:60

  1.     Хвилинка каліграфії числа 14
  • Яке це число?
  • Утвори і запиши п’ятицифрове число
  • Запиши попереднє і наступне число
  • Запиши суму цих чисел
  1.     Математичний диктант

Записати цифрами числа

13тисяч 665

14тисяч 70

19тисяч 990

16тисяч 6.

А)Записати найбільше і найменше п’ятицифрове число

Б) Записати менше число з кожної пари

 25100 і 25 010

70070  і 70007

40999  і 40900

 

IV  Робота з підручником

 

Самостійна робота за варіантами

 

1 варіант                                       2 варіант

 952:2=476                                     635:5= 127

748: 4 = 187                                    875:7=125

 

V Робота в групах

 

Розв’язування рівнянь

 

5 х=160              х:3=326                  133:х=19

 

 

VI Руханка

 

VII Робота над задачею №315

 

Розв’язання  задачі

 

  1.     28 3=84(мм)
  2.     84:7=12(п)

 

VIII  Цікаві вправи

  1.  «Скарб на мільйон»
  2. Задача-цікавинка.

 

 

IX Підсумок уроку

Найбільше мені сподобалось…

В мене добре виходило…

Мені потрібно попрацювати над…

 

X Повідомлення домашнього завдання

 

Приклади № 318,

Задача №319

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Математика, Розробки уроків
Інкл
Додано
23 жовтня
Переглядів
32
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку