Позакласний захід "Спорт та корисне харчування - запорука здоров'я"

Про матеріал

• поглибити знання учнів про корисні та шкідливі звички;

• попереджувати розвиток шкідливих звичок;

• активізувати ЛО з теми «Sport in our life» в мовленні учнів;

• стимулювати використання в мовленні учнів прислів'їв та приказок, пов'язаних з темою

Перегляд файлу

Здоров’є - найкраще багатство МЕТА:

       поглибити знання учнів про корисні та шкідливі звички;

       попереджувати розвиток шкідливих звичок;

       активізувати ЛО з теми «Sport  in our life» в мовленні учнів;

       вдосконалювати вміння будувати непідготовлені висловлювання;

       стимулювати використання в мовленні учнів прислів’їв та приказок, пов’язаних з темою;

       удосконалювати навички письма;

       формувати навички дбайливого ставлення до свого здоров’я;

       сприяти формуванню в учнів вміння працювати в групах, парах і самостійно;

       виховувати прагнення вести здоровий образ життя, бажання займатися спортом.

ОБЛАДНАННЯ:  

       ілюстрації різних видів спорту;

       кросворд;

       музичне супроводження;

       картки для роботи в групах

ТИП ЗАХОДУ:  

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання. Повідомлення теми і мети заходу.

Teacher. Good morning, boys and girls. Glad to see you! Sit down please. So, today at the lesson we are going to speak about sport and health. The motto of our lesson is «Sport  is health, strength and fun». 

II. Основна частина заходу.

1.   Ведення в іншомовну атмосферу.

Учні дивляться відео про корисні та некорисні продукти

2.   Учні працюють в командах. Кожна команда знаходить еквівалентне висловлювання в українській мові. A sound mind in a sound body.”

(В здоровому тілі – здоровий дух)

 “Early to bed and early to rise makes people healthy and wealthy and wise.”

(Хто рано лягає й рано встає,здоров’я, багатство й розумнаживе)

 “Good health is above wealth.”

(Добре здоров’я дорожче багатства)

 “Health is not valued till sickness comes.”

(Здоров’я не ціниться, поки не прийде хвороба)

 “Dry feet, want head bring safe to bed.” (Тримай голову в холоді, а ноги в теплі)

 “A healthy man is a successful man.”

(Здорова людина – успішна людина)

3. Команди ділять звички на дві групи Good habits: Bad habits:

1.   to do sports 1. smoking

2.   milk 2. to play computer game

3.   a good rest 3. hamburger

4.   an apple 4. coffee

5.   juice 5. Coca-Cola

6.   healthy food 6. fast food

7.   soup 7. Alcohol

4.Кожна команда заповнює холодильник корисними продуктами. 

                                                  Фізкультхвилинка

4. Команди відгадують слово, яке пов’язано із спортивною грою.

1.This game is a field game. There are 11 players on each team. They play with a round white and black ball (Football)

2.This game is outdoor game. It is played on a lawn. (Lawn – tennis)

3.It is played on a court. There are 5 players on each team. They try to shoot the ball into the hoop. (Basketball)

4.How is called a person who plays basketball? ( Basketballer / Basketball player)

5.How is called a person who plays tennis? (Tennis player)

6.How is called a person who plays running? (Runner)

7.Where is basketball played? (A gym)

8.Where can you do swimming? (A swimming pool)

9.Where can you play tennis? (A tennis court)

10.What do you need to play tennis? (Two rackets, a tennis ball)

11.What do you need to play basketball? (A basketball ball, two baskets)

12.What do you need to play football? (A football ball, two gates)

 

 

 

5. Відгадай слово

1.     A game similar to tennis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          Badminton (9 letters)

2.     A kind of sport on two wheels.

 

 

 

 

 

 

 

                          Cycling (7 letters)

3.     Popular winter sport.  

 

 

 

 

 

 

                          Skiing (6 letters)

6 Розв’язання кросворду

T

S

T

A

D

I

U

M

G

A

M

E

E

W

R

E

S

T

L

I

N

G

W

T

A

I

A

T

H

L

E

T

I

C

S

E

M

M

I

D

R

A

U

G

H

T

S

N

H

M

N

B

O

X

I

N

G

R

U

N

E

I

E

I

R

U

G

B

Y

N

F

I

A

N

R

E

S

U

L

T

M

V

E

S

L

G

C

H

E

S

S

N

N

I

N

B

T

P

R

I

Z

E

K

M

A

C

C

A

H

O

C

K

E

Y

I

A

S

T

I

L

C

O

M

P

E

T

I

T

I

O

N

L

P

L

A

Y

E

R

N

C

U

R

G

E

J

U

M

P

I

N

G

H

M

Y

S

R

 

 

ІІІ. Заключна частина уроку

1. Підсумок уроку

In my mind, only healthy people should live on our planet and then our Earth will be brighter and more beautiful.

 

pdf
Додано
19 січня 2022
Переглядів
340
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку