Позакласний захід "Веселі старти"

Про матеріал
Змагання проводяться між командами «Ромашка» та «Дружба» . Гра проходить у вигляді естафет між командами «Ромашка» і «Дружба».
Перегляд файлу

НВК:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23

Вінницької міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЛАН-КОНСПЕКТ

 

 МУЗИЧНО- СПОРТИВНОГО СВЯТА

 

                              « ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

 

 

 

 

 

Вчитель фізичної культури

                                                                   Мачульська Н.В.

 

 

 

                                             м. Вінниця

 

Сценарій спортивного свята

Місце проведення: спортивна зала.

Змагання  проводяться між командами     «Ромашка» та «Дружба» . На свято запрошені учні початкових класів.

Судді — запрошені вчителі. Розпочинається змагання знайомством команд з присутніми.

 Гра проходить у вигляді естафет між командами «Ромашка» і «Дружба».

 1 естафета. «Передача прапорців»

В командах розподіляються на перший-другий. Перші номери розміщуються у дві колони поряд. Другі напроти них на відстані 20—25 метрів. Перші номери стартують, в них прапорці. За сигналом стартуючі біжать до других номерів своїх же ко­манд, які у цей час стартують, і передають партне­рам прапорці, а самі стають замикаючими в. колонах других номерів. Одержавши прапорці, другі но­мери біжать до перших номерів своїх команд, на старті передають їм прапорці і стають в кінці їхніх колон.

Команда, яка раніше закінчить таке переміщення номерів — перемагає.

 2 естафета. «Естафета з обручами»

Дві команди за сигналом (по одному від кожної команди) біжать до півфінішної прямої. На бігу потрібно пролізти крізь обруч, а потім другий обруч підняти над головою, покласти на підлогу. Зали­шивши обручі, гравці повертаються на старт, мина­ючи обручі, що лежать на дорозі. Перемогу здобу­ває команда, гравець якої раніше буде на старті.

 3 естафета. «Звивиста доріжка»

Перед учасниками розкладені прапорці на відстані 4—5 кроків один від одного. З кожної ко­манди гравець веде м'яч ногою вздовж ряду пра­порців, почергово огинаючи їх: один ліворуч, інший праворуч. На зворотному шляху гравець ро­бить те саме. Якщо зіб'є прапорець, має покласти його на місце і продовжувати гру. Хто виконав швидше, той переможець.

 4 естафета.

Кожен з гравців повинен пронести м'яч, який зажатий між колінами, підстрибуючи до фінішу і назад.

 

5 естафета. «Перестрибни через канаву» .

Крейдою  проводиться  дві  паралельні  лінії  на відстані півметра одна від одної — це «канава». За 5 метрів шикуються команди. Учасники гри повинні з зав'язаними очима перестрибнути цю «канаву», не наступивши на лінію. Виграє та команда, в якій більшість школярів зуміли виконати це завдання.

6 естафета. «Естафета з м'ячем»      

Капітани команд по черзі кидають м'яч своїм то­варишам (першому, другому і т. д.). Зловивши м'яч і віддавши його капітанові, гравці займають місце позаду своєї команди. Виграє та команда, в якій раніше першим буде знову той, хто починав гру.

 7 естафета. «Тік-так»

Коли лунає 1 свисток, команда «Ромашка» кричить «тік», 2 свистки — «Дружба» — «так».Спочат­ку відгукуються правильно, а потім помиляються. Перемагає та команда, яка найменше помилилась.

 8 естафета. «Пояс»

Гравці шикуються один за другим. На відстані З— 5 метрів від них стають дві дівчинки. Кожна з них тримає пояс за кінець, так щоб інший кінець зви­сав. За сигналом ведучого перші з команд .підбіга ють до дівчат, підхоплюють звисаючі кінці поясів, швидко намотують пояси собі на талію і відразу ж розмотують. Потім це ж повторюють товариш, які стоять за ними. Ті в свою чергу передають естафету наступним, а самі стають на їхні місця. Перемагає та команда, гравці якої швидше намотають, розмотають пояс.

 

За кожен вид естафети присуджується команді - переможцю 5 очок.

 

docx
Додано
12 січня 2021
Переглядів
545
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку