Практична робота №1 "Визначення напрямків, відстаней, площ, координат за топографічню картою"

Про матеріал
Практична робота №1. 8 клас «Визначення напрямків, відстаней, площ, географічних, прямокутних координат, висот точок за топографічною картою».
Зміст слайдів
Номер слайду 1

«Визначення напрямків, відстаней, площ,географічних, прямокутних координат,висот точок за топографічною картою». Практична робота №1

Номер слайду 2

Мета: продовжувати вчитися використовувати топографічні карти, визначати напрямки, відстані, площі, географічні і прямокутні координати, висоти точок за топографічною картою; удосконалити наявні й сформувати нові практичні уміння і навички роботи з топографічними картами; навчитися розв'язувати географічні задачі за допомогою топографічної карти. Обладнання: підручник, презентація, навчальні топографічні карти, креслярське приладдя.

Номер слайду 3

1. Дайте визначення поняттям: Топографічна карта Азимут Горизонталі Масштаб Легенда карти Географічні координати

Номер слайду 4

2. Назвіть основні елементи топографічної карти, користуючи форзацом підручника.

Номер слайду 5

proverka@example.com3. Знайдіть на топографічній карті: Озеро Сіре та висоту, на якій воно розташоване;Географічні координати озера Сіре; Визначте, яка відстань від озера до школи та квадрат топографічної карти, де розташована школа; Знайдіть ка карті дубовий ліс, охарактеризуйте його та визначте його площу; Вкажіть азимут від дубового лісу до мосту; Знайдіть найвищу та найнижчу точки на топографічній карті.

Номер слайду 6

4. Опишіть, які географічні об'єкти ви побачите, якщо будете рухатися в напрямку від школи до С. Червоного. 5. Напишіть висновок до практичної роботи.

pptx
Додано
26 вересня 2019
Переглядів
3335
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку