17 липня о 18:00Вебінар: Відеоуроки: як створювати якісний контент для Ютубу

Практичне заняття.Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх

Про матеріал
Практичне заняття. Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх включає в себе три завдання, одним із яких є розв`язання юридичної ситуації
Перегляд файлу

                  РОБОЧИЙ АРКУШ

 

                                    Практичне заняття.

     Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх

 

1.    Порівняйте поняття, визначивши в них спільне та відмінне.

Відповідь вписати

 

Поняття

Спільне

Відмінне

Адміністративне правопорушення

 

 

 

 

 

 

 

 

Злочин

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Проаналізуйте ситуацію з правової точки зору, скориставшись наведеним алгоритмом: 1)Укажіть галузь права,якою регулюються відносини в наведеній ситуації. 2) Дайте кваліфікацію злочину. 3) Проаналізуйте його склад, указавши суб`єкт злочину, суб`єктивну сторону, об`єкт злочину та об`єктивну сторону. 4) Укажіть обставини,які пом`якшують та обтяжують покарання учасників ситуації.

Ситуація:

Сіренко (24 роки) підмовив Небудька (17 років) та Сиволапу (18,5 років) залякати свого сусіда Приходька, який не погоджувався зробити грошовий внесок на встановлення охоронного пристрою в під`їзді будинку, де жили Сіренко й Приходько. Перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, Небудько та Сиволапа зустріли Приходька на безлюдній вулиці, коли той повертався з роботи. Спочатку вони погрожували йому фізичної розправою, а потім перейшли до дії. Сталася бійка, у результаті якої Приходько отримав легкі тілесні ушкодження, а Небудько – струс мозку.

 Відповідь вписати:

 

 

 

 

 

3. Проведіть мінідослідження. Користуючись різними джерелами інформації (ЗМІ, спеціальна література,Інтернет), з`ясуйте, які види кримінальних правопорушень найчастіше вчиняють неповнолітні. У чому, на вашу думку, полягає причина скоєння кримінальних правопорушень неповнолітніми?

Відповідь вписати.

docx
Додано
9 травня
Переглядів
165
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку