Система рахунку очок Матч повинен складатися максимум із трьох геймів. Сторона, що перша набирає 21 очко виграє гейм. Сторона, що виграла розиграш, повинна додати до свого рахунку очко. Якщо рахунок у геймі стає 20-20, сторона, що першою набирає різницю в 2 очка, виграє гейм. Якщо рахунок у геймі стає 29-29, сторона, що виграла 30-е очко, виграє гейм. Сторона, що виграла гейм, повинна подавати на початку наступного гейму.
За правильної подачі:недопускати надмірної затримки виконання подачі;подаючий і приймаючий повинні стояти в межах діагонально розташованих полів подач;нерухоме положенні обох ступнів того, що подає і приймає від початку подачі до здійснення подачі;волан повинен знаходитися нижче за талію того, що подає;уся голівка ракетки подаючого помітно нижче за всю кисть руки, що тримає ракетку.
Порушення («фол»)Подачу виконано не за правилами Під час гри волан:-падає поза межами корту;-пролетить крізь сітку або під нею;-не перелетить через сітку;-торкнеться стелі або стін залу;-торкнеться тіла або одягу гравця або;-торкнеться будь-якого предмету або особи, що знаходиться в безпосередній близькості від корту.
Цікаві факти про бадмінтон. Бадмінтон входить у трійку найважчих по фізичних навантаженнях ігрових видів спорту. Бадмінтоніст високого класу може грати на пульсі 200 і більше ударів у хвилину. Найшвидший ракеточний вид спорту: швидкість польоту волана може досягати 322 км/год. Темп обміну ударами в грі майстрів високого класу досягає 0,7 ударів у секунду Найтриваліша зустріч у тенісі — 3 години 46 хвилин, у бадмінтоні — 1 година 16 хвилин. При цьому максимальна кількість ударів у тенісі 1.004, у бадмінтоні — 19.725(при цьому волан тримався в грі 45 хвилин). Тенісист пробігає за зустріч близько 3-х кілометрів, бадмінтоніст — понад 6-ть. За даними світової статистики, бадмінтоном захоплюється кожна 50-а людина у світі.