Бінарний урок з фізики та історії для 11 класу на тему Чорнобильської катастрофи "За живе..." з застосуванням кейс - методу та інтерактивних методів навчання.
аналізувати причини, масштаби та наслідки Чорнобильської катастрофи для України та світу, сприяти розвитку в учнів критичного мислення, життєвотворчих компетенцій, формувати вміння правильно і послідовно висловлювати власну думку, продукувати цікаві та корисні ідеї, робити підбір додаткової інформації, закріплювати навички роботи з історичними документами, визначати закономірності історичного процесу, викликати почуття патріотизму, гордості за героїзм людей, повагу і вдячність за мужність виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
Номер слайду 3
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Номер слайду 10
26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства — з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.
Номер слайду 11
Номер слайду 12
1 група: Коваль Петро Степанович є власником АЕС, що знаходиться у вашому рідному містечку, допоможіть йому переконати людей (які проти роботи станції) у її рентабельності, прибутковості і безпеці. 2 група: Ваш клас входить в групу активістів “Зелена Україна”, і повинна брати участь у конференції з президентом, наведіть вагомі аргументи, щоб наша держава відмовилася від використання АЕС, а вважала за доцільним перехід на альтернативні джерела енергії. 3 група: вчитель екології Земна Марина Володимирівна працює у ЮНЕП і хоче захистити нашу планету від радіації. Запропонуйте їй життєздатні ідеї очищення природи від наслідків радіаційного забруднення та засоби для захисту людей.
Номер слайду 13
Номер слайду 14
Номер слайду 15
червоний – захват помаранчевий – радість жовтий – в цілому все непогано зелений – спокій синій – смуток, незадоволення фіолетовий – тривога, напруга чорний – занепад, смуток