Кулі снігові катаю. Та до купоньки складаю. Капелюх – відро стареньке,Ніс морквяний, червоненький…Вийде білий чоловік. Як він зветься?
Номер слайду 3
Сьогодні ви почуєте незвичайну і дуже цікаву історію сніговика та взнаєте таємницю його появи на світ.
Номер слайду 4
Уявіть собі, наших улюблених, милих сніговичків раніше зображали величезними, злими сніговими монстрами. І не дарма — адже колись зими були затяжними і набагато холоднішими.
Номер слайду 5
Стара легенда стверджує, що сніговики – це ангели, бо вони зі снігу, а сніг – дар неба, дар божий. Сніговик – це ангел, який допомагає людям донести їхні прохання самому Богові. Тому сніговиків ліпили зазвичай біля оселі. Їм шепотіли свої мрії та бажання. І люди завжди знали, що на момент танення сніговика прохання було вже донесене Богові…
Номер слайду 6
18 СІЧНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СНІГОВИКІВ.Така чудова ідея прийшла в голову німецькому колекціонеру. Корнеліусу Гретцу, який ще будучи юнаком, почав збиратизображення сніговиків. У 2008 році він увійшов зі своєю колекцією в книгу рекордів Гіннеса! У нього більше 3000 експонатів! І все це – Сніговики !
Номер слайду 7
Чому саме 18 січня? По-перше, в середині січня в багатьох країнах є сніг. По-друге, число 18 схоже на Сніговика, який тримає в руках мітлу.
Номер слайду 8
А в Норвегії вірили, що розглядати сніговиків уночі з-за штор небезпечно! Зустріти снігову фігуру ввечері вважалось поганим знаком. Тому в темний час доби її намагалися обійти стороною. Це вже потім сніговики стали символами зимових свят.
Номер слайду 9
В Європі сніговиків завжди розкішно прикрашали: вбирали в гірлянди, закутували в шарфи, на голови чіпляли старі капелюхи та давали в руки великі, густі мітли. Ніс із морквини задобрював духів урожаю та родючості. Перевернуте відро символізувало достаток в сім’ї.
Номер слайду 10
У Румунії існує цікавий звичай прикрашати сніговика намистом з головок часнику (для здоров’я родини і захисту від злих духів) .
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Номер слайду 13
Номер слайду 14
В наш час сніговики «стали» добрими героями новорічних казок, їх зображають на вітальних листівках .
Номер слайду 15
Найбільшу у світі сніжну бабу зліплено в США, в м. Бетель в 2008 р. Висота рекордсмена –37 м 20 см, вага – 6 тис. тон снігу. Дві ялини заввишки 9 м слугували йому руками.
Номер слайду 16
НАЙБІЛЬШИЙ СНІГОВИК УКРАЇНИВ Одеській області зліпили сніговика висотою 6м 3 см, діаметром – 11 м. Його ліпили за допомогою лопат і сходів , на нього пішло 3 тонни снігу.
Номер слайду 17
Номер слайду 18
Номер слайду 19
Номер слайду 20
Номер слайду 21
ГРА“Знайди морквинку”
Номер слайду 22
СНІГОВИКСНІГОВИЧКАСНІГОВИЧОКСНІГОВА БАБАСНІГОВИЙ ДІДСНІГОВА РОДИНА