Динамічна група природничо- математичного циклу Від інноваційного змісту технологій через педагогічну майстерність вчителя – до формування особистості учня та підготовки до життя в сучасних умовах.
Номер слайду 2
Суспільству потрібні люди, які здатні приймати нестандартні рішення, вміють творчо мислити. . Бойко В.Г.(директор школи)
Номер слайду 3
Види проектів, які використовує вчитель географії Бондаренко О. В. Практико-орієнтований проект - спрямований на соціальні інтереси самих учнів і на вироблення конкретної програми дій . Проекти «Земля наш спільний дім», «Шкільна територія» та ін.
Номер слайду 4
по структурі нагадує наукове дослідження. Він включає обгрунтовану актуальність вибраної теми, чітко визначені завдання дослідження, обовязкове висування гіпотези з наступною її перевіркою, обговорення отриманих результатів. Проект у 6 класі«Вулкан та його виверження » Дослідницький проект Проект «Соціально-економічне становище сільських населених пунктів Олександрівського району
Номер слайду 5
зорієнтований на збирання інформації про обєкт, явище з метою його аналізу, узагальнення і представлення широкій аудиторії Інформаційний проект
Номер слайду 6
Комп’ютерна підтримка на уроках (Коник Н. М.вчитель фізики) Нові цивілізаційні виклики висувають підвищені вимоги до особистості. Очевидним є те, що майбутнє залежить не тільки від того, чи зможе людина адаптуватися й жити в нових умовах, а й від того, чи зможе вона стати суб'єктом і творцем свого життя і суспільства.
Номер слайду 7
Діти – це не майбутнє. Вони вже є тут і сьогодні. Школа має бути не підготовкою до життя, школа має бути життям. Досягнути цього можна створюючи інтерактивне середовище навчання і це сприятиме становленню і розвитку особистості.
Номер слайду 8
Те, що я чую, я забуваю; Те, що я бачу й чую, - я трохи пам'ятаю; Те, що я чую, бачу й обговорюю, - я починаю розуміти; Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю - я набуваю навичок; Коли я передаю знання іншим - стаю майстром.