Загальні відомості. Домашня адреса: 11542 Житомирська обл. Коростенський р-н.с. Грозине вул. Центральна 9 кв.26. Дата народження: 14 вересня 1976р. Освіта: вища. Навчальний заклад: Вінницький державний Спеціальність за дипломом: вчитель фізичного виховання. Кваліфікація за дипломом: спеціаліст. Диплом: з відзнакою серія ЛН ВЕ№ 000215 Реєстраційний № 121. педагогічний інститут ім. М. Коцюбинського. Дата видачі: 20 червня 1997р. Email: molderf1976@mail.ru
Службові відомостіМольдерф Олександр Сергійович працює вчителем у Малозубівщинській СЗШ І-ІІІ ст. З 2001р. за посадою вчителя фізичного виховання. Викладає предмети: «Захист Вітчизни» і фізична культура. З 1997р. по 2001р. працював у Грозинській СЗШ І-ІІІст. ( де доречі є її випускником, яку закінчив у 1993р.)і також викладав ці предмети. На даний час працюю у Малозубівщинській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів і викладаю предмети фізична культура у 5- 11 класах та «Захист Вітчизни».
Підвищення кваліфікації: Свідоцтво видано про те, що Мольдерф О. С. навчався на факультеті підвищення кваліфікації з 29 лютого по 29 квітня 2016р. на курсах вчителів предмета «Захист Вітчизни» і фізичної культури. Захистив курсову роботу на тему: «Рухливі ігри в системі фізичного виховання дітей».
Інформаційні технології не тільки полегшують доступ до інформації і відкривають можливості варіативності навчальної діяльності, її індивідуалізації та диференціації, але і дозволяють по-новому організувати взаємодію всіх суб’єктів навчання, побудувати освітню систему, в якій учень був би активним і рівноправним учасником освітньої діяльності. Використання інтерактивних методів навчання дозволяє кожному учневі відчути свою інтелектуальну спроможність. При проектуванні уроків з використанням ІКТ у кожного вчителя є можливість при незначних витратах часу підготувати наочність до уроку. Завдяки використанню ІКТ зростає обсяг завдань, які можна використати на уроці. Підвищується мотивація і пізнавальна активність за рахунок різноманітності форм роботи. За допомогою новітніх технологій є можливість зануритися в яскравий навколишній світ. Такі заняття викликають емоційний підйом у дітей, навіть слабкі та пасивні учні починають активно працювати. На уроках предмета «Фізична культура» використання ІКТ активізує форми сприймання і мислення учнів. Актуальність дослідження
Об’єкт – мультимедійні, комп’ютерні технології на уроках фізичної культури. Предмет – можливості успішного використання комп’ютерних технологій на уроках фізичної культури. Мета - обґрунтування можливостей використання комп’ютерних технологій на уроках фізичної культури. Завдання дослідження:- вивчення психолого-педагогічної літератури з теми дослідження;- дати визначення поняттям «мультимедійні, інтернет технології»;- обґрунтувати необхідність і можливість використання мультимедійних технологій на уроках фізичної культури;- виявити психолого-педагогічні умови використання мультимедійних, інтернет технологій на уроках фізичної культури;- проаналізувати ефективність використання мультимедійних, інтернет технологій на уроках.
Фізична культура – це один з тих предметів, в якому використання ІКТ може активізувати всі види навчальної діяльностіпідготовка і перевірка домашнього завданнявивчення новогоматеріалусамостійна роботаперевірочні і контрольні роботи. Позакласна роботатворча роботавивчення новогоматеріалуперевірочні і контрольні роботи. Позакласна робота
Застосування інформаційних, мультимедійних технологій навчання у викладанні фізичної культури дозволяє реалізувати вимоги теоретичного і методичного розділів навчальних програм за допомогою самостійної позаурочної навчальної роботи учнів, зберігаючи тим самим навчальні години для занять безпосередньо фізичними вправами
ВИСНОВКИ Сучасні ІКТ, підвищуючи якість навчання й освіти, дають змогу людині успішніше й швидше адаптуватися до навколишнього середовища, до соціальних змін. Це дає кожній людині можливість одержувати необхідні знання як сьогодні, так і в постіндустріальному суспільстві. Навчання з використанням інформаційних технологій стає для дитини творчим пошуком, від якого можна отримати задоволення і завдяки якому можна самоствердитися. Залежно від мети уроку комп’ютер можна використовувати на всіх етапах навчання: при поясненні нового матеріалу, закріпленні, повторенні, контролі знань, умінь, навичок. При цьому для школяра він виконує різні функції: учителя, робочого інструменту, об’єкту навчання, ігрового середовища. Застосування інформаційних технологій на уроках і в позаурочній діяльності розширює можливості творчості як вчителі, так і учнів, підвищує інтерес до предмета, стимулює освоєння учнями досить серйозних тем, що, у підсумку , веде до інтенсифікації процесу навчання.
Відділ освіти Коростенської районної державної адміністрації Районна педагогічна виставка« Сучасна освіта Житомирщини – 2017» Номінація «Навчаючі програми» Вчителя фізичного виховання Мольдерфа Олександра Сергійовича Малозубівщинська середня загальноосвітняшкола І-ІІІ ступенів 2017р.
Укладач : О. С. Мольдерф, вчитель фізичного виховання Малозубівщинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У посібнику викладено навчальний матеріал, який дасть можливість вчителям фізичної культури а також тренерам ДЮСШ використовувати навчальні програми по вивченню і удосконаленню технічних прийомів техніки гри у футбол. В посібнику міститься багато практичного матеріалу, який зробить уроки фізкультури або заняття більш змістовними та емоційними. Для вчителів фізичної культури, тренерів ДЮСШ. Саме з урахуванням динаміки розвитку цієї гри, з одного боку, і специфікою занять з футболу в школі – з іншого, виникла необхідність створення навчальних програм початкового вивчення техніки гри, бо саме інтенсивне засвоєння і формування технічних прийомів техніки гри відбувається в юному віці. Тому навчаючі програми нададуть можливість скорішого засвоєння учнями вивчення технічних прийомів і техніці удосконалення в цілому. Уроки та заняття стануть більш змістовнішими і емоційними, бо в них викладено поступове з переключенням уваги перехід вивчення виконання технічних прийомів із застосуванням етапів вивчення від найпростіших до складніших елементів технічних вправ.
ЗМІСТІ. Вступ .ІІ. Методика навчання техніці гри юних футболістів. ІІІ. Програми початкового навчання основним прийомам техніки гри у футбол.1. Навчаючі програми вивчення техніки ударів по м'ячу.2. Навчаючі програми вивчення техніки зупинок м’яча .3. Навчаючі програми вивчення техніки ведення м’яча .4. Навчаючі програми вивчення техніки фінтів.5. Навчаючі програми вивчення техніки відбору м’яча. 6. Навчаючі програми вивчення техніки ударів по м'ячу головою. 7. Навчаючі програми вивчення техніки гри воротаря.ІV. Література.
Важливо, щоб кожен учень міг проявити себе незалежно від рівня своєї підготовленості. Тому, використовую всі форми позакласної підготовленості: Фізкультурно - оздоровчі заходи в режимі дня;Загальношкільні фізкультурно – масові і спортивні заходи; Заняття в спортивних гуртках; Систему самостійних занять і домашніх завдань з фізичної культури.
Крім уроків, як основної форми навчання, є ще позакласна робота в школі, яка також проводиться згідно чіткого планування. А саме: складаю календар загальношкільних змагань відповідно графіка проведення районної спартакіади серед учнів та територіальних громад в районі. Таким чином є можливість підготувати команди на різні спортивні змагання. При підготовці команд враховую показники з фізичної підготовки. Велику роль відіграють районні змагання як серед територіальних громад так і серед школярів, що зацікавлює учнів до самовдосконалення з різних видів спорту. В основному виходячи з матеріальної бази позакласна робота проводиться з футболу, баскетболу, волейболу. Хочеться відмітити, що учням подобаються ці види спорту і учні зацікавлені у їх проведенні, де основним показником являються призові місця в районі з цих видів спорту. А найголовніше те, що молодші учні бачать результати старших і самі «тягнуться» за ними. В такій ситуації самостійні заняття та заняття в спортивних секціях після уроків є основним показником їхнього успіху. Я стараюсь залучати дітей до різних видів спорту і як приклад, сам приймаю участь у різних спортивних змаганнях,як в районних, так і на обласному рівні. Але є і проблеми – це і демографічна ситуація і проблема здоров’я учнів. У нас в школі всього нараховується більше 100 учнів – із них 68 учнів навчаються в 5-11 класах і за результатами медичного обстеження з них 26 учнів мають спец.групу та звільнення від занять фізкультури. Ці дані самі говорять про себе. У школі створено КФК (комітет фізичної культури), який складається із фізоргів учнів 5-11 класів, де вирішуються усі питання до підготовки як загальношкільних, так і районних змагань, матеріально-технічне забезпечення, виготовлення стендів, новин спорту, ремонт матеріальної бази (де в цьому році було зроблено і підготовлено футбольне поле). Якщо говорити в цілому, то є дуже багато проблем і основна з них – це медична, і що далі, то зростає швидкими темпами кількість захворювань і це ускладнює навчальний процес, напевно це відлуння Чорнобильської катастрофи, природних факторів, а також умов життя. Звичайно важко працювати в умовах нашого повсякдення, де на першому плані стоять соціальні, економічні та екологічні проблеми. Звичайно всі розуміють про нестачу спортивного інвентаря в школах району, але приходиться працювати із тим, що є… Загальношкільна спартакіада і внутрішкільні змагання та спортивні заходи .
Загальношкільна спартакіада і внутрішкільні змагання та спортивні заходи: В школі створено колектив фізичної культури,який створений з фізоргів 5-11 кл. Головою колективу є вчитель фізичної культури -Мольдерф О. С. Замісником його є учень 9 кл.- Бех Роман Членами КФК є: 1. Бойко Микола - фізорг 5 кл. 2. Ткачук Назар - фізорг 6кл 3. Шольц Денис - фізорг 7к. 4.Єлинець Марина – фізорг 8кл. 5. Бех Роман – фізорг 9кл. 6. Станіславський Дмитро -фізорг 10кл. 7. Ткачук Ольга - фізорг 11кл. Разом ми плануєм: всі спортивні міроприємства і змагання в школі:проведення і суддівство загальношкільних змагань,підготовку до районних змагань, оформлення шкільних стендів на спортивну тематику(наші успіхи,оголошення, спортивні новини,поздоровлення та інше…),ремонт спортивного інвентаря, ремонт спортзала та спортивного майданчика…Загальношкільні змагання стараємось проводити перед районною спартакіадою, щоб потім відібрати кращих учнів в команду на районні змагання. Разом з тим проводимо спортиві міроприємства згідно виховного плану школи («веселі старти для 1-4кл.та 5-9кл.», «козацькі забави» та інші…)
ІІІ-місце з футболу «Шкіряний м*яч» 2005р.ІІ-місце з баскетболу серед дівчат в 2003-2004н.р.ІІ-місце з баскетболу серед юнаків в 2003-2004н.р.І-місце з баскетболу серед дівчат 2008-2009н.р. І-місце з баскетболу серед юнаків 2008-2009н.р. ІІ-місце з шахів в 2007-2008н.р.ІІІ-місце з настільного тенісу в 2003-2004н.р. ІІІ-місце з футболу в 2007-2008н.р.
ІІІ місце з баскетболу серед дівчат 2012-2013н.р.ІІ місце з баскетболу Серед дівчат 2014-2015н.р.ІІІ місце з футболу «Шкіряний м’яч» 2014-2015н.р.ІІІ місце з баскетболусеред дівчат 2013-2014н.р.І місце з футболу «Шкіряний м’яч» 2015- 2016н.р. ІІ місце серед вихованців ДЮСШ2002-2003 р.н. -2016н.р. Подяка за участь у районному. Кубку з волейболу В. Селезньова-2016р.ІІ місце в турнірі з міні футболусеред юнаків 2001-2002р.н.