Презентація до ділової гри "Безпечна школа. Маски булінгу"для проведення роботи з учнями 5-7 класів з метою виховання доброзичливих відносин у шкільному колективі і створення безпечних умов перебування дитини у закладі освіти.
Вправа « Зім'ятий папірець»Чи можливо цей папірець зробити таким самим рівним і гладеньким, як він був спочатку? Чому неможливо повернути йому попередньої форми?
Номер слайду 7
Вправа « Створи визначення»Булінг - це. Конфлікт- це
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Соціальна структура булінгу виглядає так: 1.2.3.
Номер слайду 10
Соціальна структура булінгу виглядає так: 1. Агресор (булер)2. Жертва3. Спостерігач
Номер слайду 11
Вправа «Чим конфлікт відрізняється від булінгу»
Номер слайду 12
Конфлікт (непорозуміння) чи булінг ?
Номер слайду 13
Вправа «Булінг чи не булінг»
Номер слайду 14
Вправа «Булінг чи не булінг?»
Номер слайду 15
Вправа «Маски булінгу»
Номер слайду 16
Вправа «Протидія булінгу»Ситуація 1. Вона як завжди сиділа за партою, хоча всі її однолітки метушилися та галасували під час перерви. Світлана спостерігала щодня одну й ту саму картину: дівчатка весело сміються, жартують та кокетливо поглядають на хлопців. Звичайно, адже вони не носять цих потворних окулярів та брекетів на зубах. Через них вона терпіла стільки знущань та насмішок серед однокласників! Тільки вдома вона могла насолодитися любов’ю та теплом, яке дарували їй її батьки. Порожній клас. За партою самотньо сидить Світлана. До неї підходять двоє дівчат. Це її однокласнці. Починають насміхатися з дівчинки: забирають окуляри, кидають на підлогу зошити та книжки, топчуть їх. Дівчинка починає плакати. І раптом….. СТОП!
Номер слайду 17
Номер слайду 18
Реакція дорослих на булінг. Ваша дитина агресор (батьки)Ваша дитина жертва булінгу (батьки)У вашому класі булінг (вчитель)