Презентація додається до прес-конференції Цікаві традиції зустрічі Нового року в різних країнах світу". Мета презентації: за допомогою зорового сприйняття краще уявити те, про що йде мова на занятті.
Цікаві факти зустрічі Нового року в різних країнах світу. Презентація до прес-конференції
Номер слайду 2
Прес-конференція – це зібрання представників журналів, газет, радіо, телебачення , яке офіційно скликається для якої-небуть важливої інформації.
Номер слайду 3
Цікаві факти зустрічі НОВОГО РОКУ В РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ
Номер слайду 4
Цар Петро І
Номер слайду 5
Англія. Ніхто нікого на Новий рік не запрошує. Однак існує правило, за яким будь-хто може без запрошення зайти на свято до незнайомих людей, і буде радо прийнятий. Гість приносить з собою маленьку вуглинку, кидає її в сімейне вогнище і бажає, щоб вогонь у цій оселі горів довго-предовго.
Номер слайду 6
Болгарія. Після останнього удару годинника гасять світло в кімнатах. Усі в цю хвилину повинні цілуватися.
Номер слайду 7
Угорщина На столі в новорічну ніч обов’язково має бути поросятко, але не обов’язково смажене. Воно може бути і шоколадним.
Номер слайду 8
Німеччина Символами удачі тут здавна вважалися сажотрус і свиня. Якщо на Новий рік на вулиці з’являвся сажотрус, люди бігли за ним , намагаючись доторкнутися і вимаститися сажею.
Номер слайду 9
Італіяу новорічну ніч люди викидають зі своїх квартир просто на вулицю непотрібні домашні речі. Вважається, що це принесе сім’ї в новому році добробут і злагоду.
Номер слайду 10
Швеція. Традиційними подарунками на Новий рік у Швеції вважаються саморобні свічки. На щастя шведи б’ють посуд об двері своїх сусідів.
Номер слайду 11
Мексика. У кімнаті, де зібралися гості, підвішують глиняний глечик, розмальований фігурками чудовиськ і звірів і наповнений солодощами. Гостям по черзі зав’язують очі і дають до рук палицю. Хто розіб’є глечик, буде особливо щасливим у новому році.