Протягом століть скриня на Україні була у великій пошані. Сюди складали одяг, рушники, полотно, прикраси. В ній зберігався посяг нареченої. Скриню господарі ставили на видному місці. Професія скринника була почесною. Робилися скрині з липи, тополі, берези, вільхи, верби.
Номер слайду 3
Український рушник! Оздоблений квітами, зірками, птахами. Майже на всіх рушниках можна помітити два кольори: червоний і чорний. У кожного кольору своя історія. Червоний – то колір калини, щастя, ясного сонечка. Чорний – колір землі нашої родючої, а інколи – смутку.
Номер слайду 4
А весільний рушник кожна дівчина готувала собі заздалегідь. Вишивати рушники, як і сорочки, мати навчала дочок ще змалку. Багато вишивали дівчата на вечорницях довгими зимовими вечорами
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Ой віночку, мій віночку! В нього я вплету, що схочу: Ружі, маки і барвінок, І стебельця материнок. Ще вплету казки чудові, Пишні грона калинові І пісні про Україну. Я віночок свій надіну На голівоньку русяву – Хай красується на славу!
Номер слайду 9
Предком бандури була кобза, а музиканти, що грали на ній називали – кобзарями. Наші бабусі любили і цінували пісню, музику. Вміли вони працювати, вміли й відпочивати