20 вересня о 18:00Вебінар: Numicon (Нумікон): проста математика для всіх

Презентація до уроку в 8 класі "Український етнічний стиль "

Про матеріал
ознайомити учнів з поняттям «український етнічний стиль», дати уявлення про різні стилі одягу, вчити застосовувати отримані знання на практиці, розвивати творчу уяву, креативне мислення.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Український етнічний стиль

Номер слайду 2

Український стиль в архітектурі, інтер'єрах та ландшафтіУ наш час досить цікавим для архітекторів стає етнічний стиль та традиції українського народу. Сучасні будинки будуються з новітніх матеріалів і оснащуються всіма новинками технічного прогресу, необхідними для комфортного життя, Дуже тепло і затишно виглядає цілком сучасний будинок, дах якого накритий по українській народній традиції соломою або очеретом з дотриманням старої технології. Стіни такого будинку підтримують стиль української мазанки використанням фактурної штукатурки.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

УКРАЇНСЬКИЙ ЕТНО-СТИЛЬ В СУЧАСНОМУ ОДЯЗІ. Етно-стиль - це не національний одяг, а одяг, в пошитті якого використовували елементи народних мотивів. Слід зазначити, що елементи національного костюма в етно-одязі, це не тільки наявність вишивки. Це ще і крій виробів, обробка деталей. Адже в сучасному житті ми не будемо носити точну копію народного костюма, а от використання деяких елементів з нього - дуже вдало можна вписати в сучасний стиль. Відмінні риси етно-стилю в одязі: Велика кількість декору та оздоблення: вишивка, шиття, стрічки, тасьма, декоративні нитки;Насичені кольори, яскраві фарби; Найчастіше натуральні тканини; Просторий одяг, що не затримує рухів; Наявність різноманітних аксесуарів: пояси, хустки, пов'язки, вінки, прикраси на шию і руки; Малюнок: квітковий, зооморфний візерунок або геометричний орнамент; Аксесуари ручної роботи (hand made).

Номер слайду 8

Прикраси в етно-стилі - це вироби з натуральних матеріалів: дерева, ниток, шкіри / замші, бісеру. Намисто у вигляді грон калини або браслети, прикрашені маками, соняшниками - є використанням у ньому народних українських елементів. Подобається українським дівчатам та жінкам прикрашати голову обручами, рясно прикрашеними квітами або ягодами. Етно-сумки можуть бути з тканини, плетеними або замшевими чи шкіряними. Головна їх прикраса - національний український візерунок. Головні убори в українському етно-стилі - це пов'язки з орнаментом, стрічки, вінки з великою кількістю квіткового декору, в'язані шапки з квітковим або геометричним візерунком. Етно-взуття – з тканини або шкіри, також з вишитими вставками.

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Практична робота. Намалювати елементи інтер’єру або елементи декору інтер’єру в українському стилі

pptx
Додано
14 квітня
Переглядів
252
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку