29 квітня о 18:00Вебінар: Використання технології «перевернутий клас» на уроках хімії

Презентація до уроку з геометрії для 10 класу (рівень стандарт) на тему: "Перпендикулярність площин"

Про матеріал
Презентація до уроку з геометрії для 10 класу (рівень стандарт) на тему: "Перпендикулярність площин." До підручника Математика 10 клас (Автор О.С.Істер)
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Перпендикулярність площин. Урок № 25

Номер слайду 2

Фронтальне опитування. Яку фігуру називають двогранним кутом?Що називають гранями і ребром двогранного кута?Що таке лінійний кут двогранного кута?Що є градусною мірою двогранного кута?

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Дано куб ABCDA1 B1 C1 D1. Враховуючи, що ребра куба, які виходять з однієї вершини, попарно перпендикулярні, укажіть серед наведе­них тверджень правильні:а) площини АD1 С і AD1 D перпендикулярні;б) площини AD1 C і CDD1 перпендикулярні;в) площини AD1 C і ADC перпендикулярні;г) площини ADD1 і ADC перпендикулярні. Виконайте завдання

Номер слайду 6

Розв'яжіть задачіЗадача 1 Задача 3 Задача 2

Номер слайду 7

Запитання до класу1) Які площини називаються перпендикулярними?2) Сформулюйте ознаку перпендикулярності площин.3) Дано дві перпендикулярні площини α і β та пряму с, яка перпен­дикулярна до площини α. Укажіть, які з наведених тверджень правильні, а які — неправильні:а) пряма с обов'язково належить площині β;б) пряма с може бути паралельною площині β;в) якщо пряма с, належить площині β, то вона паралельна лінії пе­ретину площин α і β;г) будь-яка площина, яка містить пряму с, перпендикулярна до площини α.

Номер слайду 8

Опрацювати параграф 8№ 8.29, № 8.33 Домашнє завдання

pptx
Додано
23 лютого 2019
Переглядів
4228
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку