25 вересня о 19:00Вебінар: Співпраця вчителя та батьків: модернізовані підходи та нетипові форми взаємодії

Презентація до уроку з курсу мистецтво у 9 класі на тему "Метрополітен музей"

Про матеріал

Вашій увазі пропонується презентація ,створена до уроку з курсу Мистецтво у 9 класі на тему: "Метрополітен музей", по підручнику Назаренко Н.В, Чен Н.В та інші упорядники.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Метрополітен - музей. Мета. Поглиблення знань на тему «Музеї світу». Знайомство з Метрополітен-музеєм. Засвоєння мистецьких термінів – кубізм, імпрессіонізм, постімпрессіонізм. Ознайомлення з відділами музею та їх експонатами. Розвивати уміння учнів розпізнавати техніки та мистецькі стилі. Виховувати естетичний смак та прививати любов до мистецтва. Тип уроку. Урок поглиблення теми.

Номер слайду 3

Музей мистецтва Метрополітен (Metropolitan Museum of Art) — відомий художній музей США, заснований в Нью-Йорку в 1870 (міститься в центральному парку, філія — у парку Форт-Трайон). Один з найвідвідуваніших музеїв світу. У музеї представлені пам'ятки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Стародавніх Єгипту, Греції та Риму, країн Західної Європи (Італії, Франції, Фландрії, Голландії, Англії, Німеччини та ін.), Близького і Далекого Сходу. У 1924 відкрито відділ американського мистецтва.

Номер слайду 4

Будівля Музею - робота архітектора Келверта Во, побудована в готичному стилі. У 1986 році вона була зарахована до списку Національного Історичного надбання США.

Номер слайду 5

«Американські картини і скульптури»Портрет Джорджа Вашингтона кисті Гільберта Стюарта і полотно "Вашингтон, що перетинає Делавер" Емануеля Льєце.

Номер слайду 6

"Зброя та Броня"Тематичні предмети з Європи і Японії періоду з V до XIX століть.

Номер слайду 7

Тут можна побачити зброю і броню з Єгипту, Стародавньої Греції та Риму, Близького Сходу, Африки, Океанії, і обох Америк.

Номер слайду 8

 Улюблений американцями знаменитий Кольт також можна знайти саме тут.

Номер слайду 9

Секція «Мистецтво Африки, Океанії та Америк» Заснувала група експонатів епохи Перуанської Античності, придбана в 1882 році. Діяльність секції завмерла до 1969 року, відродилася післятого як знаменитий філантроп Нельсон A. Рокфеллер передав в дар Музею приватну колекцію з трьох тисяч експонатів. 

Номер слайду 10

 "Мистецтво Африки, Океанії та Америк"Складається з 11 тисяч предметів і займає територію в 4000 квадратних метрів.

Номер слайду 11

"Мистецтво Азії" Популярність даного відділу Музею принесли колекції китайської каліграфії та живопису, а також експозиція предметів з Непалу і Тибету. Абсолютно унікальна частина азіатського крила Музею - сад двору Династії Мін, точна копія саду Володаря рибальських сіток в Сучжоу.

Номер слайду 12

Музей Мистецтва Костюма. Сьогоднішня колекція Інституту Костюму складається з 80 000 костюмів і аксесуарів.

Номер слайду 13

«Мистецтво Єгипту» У цій секції є близько 36 000 предметів, що представляють мистецтво Єгипту та демонструються в сорока тематичних галереях. 

Номер слайду 14

Секція "Європейського живопису" є відносно невеликою - всього 2200 полотен, проте цінність і всього зібрання, і кожної картини окремо, неймовірно висока.

Номер слайду 15

Секція "Європейської Скульптури і Декоративних видів мистецтва" складається чи не з найбільшої кількості кількості примірників - 50 000 предметів, що охоплюють часовий проміжок з XV до XX століття. 

Номер слайду 16

Колекція «Ісламського мистецтва»12 000 експонатів колекції - релігійні та світські предмети Ісламських культур, з територій від Іспанії та Північної Африки до Середньої Азії.

Номер слайду 17

Колекція «Середньовічного мистецтва»У 1969 році Фонд фінансиста Роберта Легмана передав в дар Музеюбіля 3000 творів мистецтва. Підбірку було поміщено в "Крило Роберта Легмана", і названо "музеєм в музеї" за свою екстраординарність

Номер слайду 18

Бібліотека імені Томаса Дж. Уотсона 

Номер слайду 19

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Єрмак Марина Миколаївна
  Гарна презентація. Дякую.
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
До підручника
Мистецтво 9 клас (Назаренко Н.В., Чен Н.В.. Севастьянова Д.О., Мерзлікіна М.М.)
Додано
27 березня 2018
Переглядів
2239
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку