7 жовтня о 19:00Вебінар: Як педагогічні працівники можуть створити безпечний онлайн-простір для учнів

презентація до уроку мистецтва 9 клас "Видове та жанрове розмаїття на телебаченні. Індустрія на телебаченні в Україні.

Про матеріал

Ознайомити учнів із жанрами на телебаченні та особливостями української індустрії; розвивати вміння висловлювати власні оцінні судження; систематизувати та узагальнити компетенції учнів з данних питань.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Видове та жанрове розмаїття на телебаченні. Урок №26 в 9 класі Савченко Т. Т.

Номер слайду 2

Актуалізація знань. Згадайте, розвиток яких вивчених вами видів мистецтва найбільше залежить від розвитку технічного прогресу? ( Архітектура, комп’ютерна графіка, фотомистецтво).  Завдяки якому технічному пристрою ми можемо дізнатися про новини у світі, подорожувати країнами, відвідувати виставу, спортивні змагання, подивитись концерт, кінофільм тощо? (Завдяки телевізору). Савченко Т. Т.

Номер слайду 3

Савченко Т. Т. Відомий американський соціолог і культуролог Маршал Маклюєн  сказав: «У будь-якої епохи й культури є свої улюблені моделі сприйняття та пізнання навколишнього світу». Однією з визначних рис сучасного культурного розвитку є формування і стрімкий розвиток екранної культури. Сьогодні  ми живемо у світі, де значна частина нашого досвіду й уявлень передається за допомогою “ блакитного екрану ”. Тож з’ясуймо видове та жанрове розмаїття на телебаченні.

Номер слайду 4

Розпочати заповнення таблички: Савченко Т. Т.

Номер слайду 5

Жанри і форми на телебаченніСавченко Т. Т.

Номер слайду 6

Савченко Т. Т.

Номер слайду 7

Савченко Т. Т.

Номер слайду 8

Савченко Т. Т.

Номер слайду 9

«Орел & Ре́шка» — українська російськомовна розважальна телепрограма, яка виходить в Україні, Білорусі, Польщі, Росії та Казахстані, присвячена подорожам. Кожна програма розповідає про одну країну або місто з двох точок зору мандрівника: необмеженого матеріально та ощадливого. Савченко Т. Т. Телевізійна служба новин телеканалу "1+1". Останні новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу, фото і відео - все це ексклюзивно на сайті TCH.ua«Квартал 95» - одна з найбільших в Європі компаній по виробництву розважального контенту: художнє повнометражне кіно, комедійні серіали, масштабні ТВ-шоу, телефільми, мюзикли і власні формати, концерти, фестивалі гумору, анімація, івенти і багато іншого.

Номер слайду 10

Савченко Т. Т.

Номер слайду 11

Практичне завдання« У телевізорі не показують справжнє життя. У реальному житті не виходить весь день сидіти в кафе й розмовляти із друзями ». Гейтс Білл  ̶    А як ви вважаєте?  ̶    Що ж таке телебачення: мистецтво чи засіб комунікації?   Савченко Т. Т.

Номер слайду 12

Відео мистецтво Савченко Т. Т.

Номер слайду 13

Телереклама Савченко Т. Т.

Номер слайду 14

Музичні відео кліпи Савченко Т. Т.

Номер слайду 15

Практичне завдання. Савченко Т. Т. Аналіз за планом: Чи відповідає вимогам жанру?•   Чи відповідає відеоряд змісту пісні?•   Чи доцільні виражальні засоби та спец ефекти?Які українські музичні інструменти звучали?Як впливає на сприймання музики перегляд відеокліпів.•   Твій режисерський варіант. 

Номер слайду 16

Ток – шоу Савченко Т. Т.

Номер слайду 17

Реаліті – шоу Савченко Т. Т.

Номер слайду 18

Талант- шоу Савченко Т. Т.

Номер слайду 19

Практичне завдання. Переглянь фрагменти телепередач та визнач їх жанр. Савченко Т. Т.

Номер слайду 20

Чи знаєш ти, що…Найчастіше екранізували літературний персонаж Шерлока Холмса — починаючи із 1900 року. 75 акторів знялись у цій ролі більше ніж у 200 фільмах. За творами В. Шекспіра знято 394 фільми: «Гамлет» екранізувався 75 разів, «Ромео і Джульетта» — 51, «Леді Макбет» — 33 рази. Найдовший фільм в історії кіно — «Зцілення від безсоння» — триває 85 годин і лише раз демонструвався в повному обсязі — показ тривав з 31 січня по 3 лютого 1987 року. 16 грудня 1997 року в Японії більше 700 дітей було терміново госпіталізовано після перегляду телешоу «Покемони». У 208 дітей віком від 3 років спостерігались незрозумілі судоми і різке погіршення самопочуття — за висновками лікарів це було викликано червоними вогнями, які спалахували в очах одного із персонажів. Рекордна кількість фільмів — 95 — знята за казкою «Попелюшка». Серед них є лялькові, мультиплікаційні, фільм-балет, фільм-опера, пародії.  Савченко Т. Т.

Номер слайду 21

Підсумок уроку. Що було найцікавішим на уроці? Яка інформація, отримана на уроці, є важливою для майбутнього життя? Савченко Т. Т.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 4
Оцінки та відгуки
 1. Балко Лідія
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Єрмак Марина Миколаївна
  Гарна презентація для уроку. Дякую.
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 3. Зайцева Світлана Борисівна
  Дуже цікава презентація
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 4. Стогова Надія Анатоліївна
  Дякую. Змістовна і цікава розробка.
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
Показати ще 1 відгук
pptx
До підручника
Мистецтво 9 клас (Масол Л.М.)
Додано
27 березня 2018
Переглядів
2119
Оцінка розробки
5.0 (4 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку