Презентація до уроку зарубіжної літератури для 5 класу при вивченні творчості Г. К. Андерсена "Запрошуємо на гостини до данського Короля Казок"

Про матеріал

Презентація призначена для проведення уроку зарубіжної літератури в 5 класі та допоможе вчителю познайомити з життям і творчістю данського письменника Г. К. Андерсена.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Ганс Крістіан Андерсен(1805 – 1875)Запрошуємо на гостини до данського Короля Казок.

Номер слайду 2

Данія. Батьківщина Андерсена – Королівство Данія. Головою держави є Королева. Данія займає понад 406 островів. Із цих островів найбільш великим і населеними є Зеландія, де знаходиться столиця країни Копенгаген. Його назва перекладається як «торгівельна гавань».

Номер слайду 3

Місто Оденсе на острові Фюн. Данія.

Номер слайду 4

Оденсе2 квітня 1805 року в невеличкому будиночку пралі і чоботаря народився хлопчик. Назвали його Ганс Крістіан Андерсен.

Номер слайду 5

Оденсе. Турботливі батьки і бабуся дуже любили Ганса, і хоч були вони бідними, намагалися його балувати.

Номер слайду 6

Оденсе. Якось батько відвідав з Гансом театр. З того часу хлопчик почав писати п'єси і ставити їх з ляльками, яких шив власноруч.

Номер слайду 7

Оденсе. У рідному місті Андерсена є музей. Тут зібрані документи, листи, особисті речі і книги казок Андерсена усіма мовами світу.

Номер слайду 8

Копенгаген. Ганс завжди мріяв про сцену. Коли йому виповнилося 14 років, помер батько. І Ганс Крістіан вирушив до Копенгагена.

Номер слайду 9

Копенгаген. У 17 років юнак всівся за парту із зовсім маленькими дітьми. Він успішно закінчив гімназію і вступив до університету.

Номер слайду 10

Копенгаген. Тільки у 30 років, після того, як вийшли у світ "Казки для дітей", Андерсен зрозумів, в чому полягає його справжнє покликання - бути казкарем.

Номер слайду 11

Копенгаген. Всього за своє життя Андерсен написав 150 казок. Найвідоміші: "Русалонька", "Снігова королева", Дюймовочка", "Кресало" та багато-багато інших.

Номер слайду 12

Копенгаген. На площі перед ратушою в Копенгагені встановлено пам'ятник казкареві

Номер слайду 13

Копенгаген. А біля входу до морського порту все так само самотньо сумує на камені в очікуванні свого принца Русалонька.

Номер слайду 14

Премія імені Г. К. Андерсена. Премія імені Г. К. Андерсена — міжнародна премія, яку з 1958 року вручають за видатний внесок у дитячу літературу найкращим письменникам і художникам-ілюстраторам дитячої книги. Медаль до премії ГКА

pptx
Додано
3 листопада 2018
Переглядів
320
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку