Презентація " Добре серце маємо-пташкам допомагаємо"

Про матеріал
Позакласний захід з викристанням STEM -технологій. Впроводиться в три етапи: теоретична частина (викладена в даній презентації), далі практична частина( виготовлення годівничок вдома), наступний етап саме вивішування годівничок на шкільному подвір'ї.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Добре серце маємо – птахам допомагаємо!Позакласний захід з використанням STEM – технологій 2 клас. Підготувала вчитель початкових класів МЛ№55 Босенко Ю. В.

Номер слайду 2

Пан інженер-конструктор. Пан еколог. Пан математик. Пан орнітолог. Наші гості

Номер слайду 3

Пан орнітолог

Номер слайду 4

Пан інженер-конструктор. Дуже важливо, щоб годівничка була гарною та зручною. Тому її спочатку треба спроєктувати та накреслити.

Номер слайду 5

Ознайомлення та підбір матеріалів для виготовлення годівниць Втор-сировина : Пластмасові пляшки;Жерстяні банки;Пінопласт ;Картонні коробки з під соку;Гума;Платівки;Стара кераміка(посуд);Склотара ; Пан еколог

Номер слайду 6

Годівнички з дерева чи картону. Можна годівничку змайструвати самому: з дерева чи навіть картону. Важливо, щоб вона була «зручною» для пташок. Назвіть переваги та недоліки кожної годівнички.

Номер слайду 7

Діти вішають на дерева шпаківні. Людина ловить птахів з метою продажу. Людина полює на лебедів. Діти вилікували ластівці крило. Людина підгодовує голубів в парку. Діти полізли дивитися на яйця в гнізді. Хлопчик цілиться з рогатки в горобця.«ЛЮБИТЬ АБО НЕ ЛЮБИТЬ ЛЮДИНА ПТАХІВ»

Номер слайду 8

Годівнички із пластикових пляшок. Назвіть переваги та недоліки кожної годівнички.

Номер слайду 9

Годівнички з підручних матеріалів. З пластикового контейнера. З бляшаної банки і сухих гілок З контейнера для яєць. Назвіть переваги та недоліки кожної годівнички.

Номер слайду 10

Виготовлення еко-годівниць. Пан еколог

Номер слайду 11

Пан математик. Таблиця оцінки за «5» бальною шкалою зимових кормів для птахів.  Де "0” – не їдять, "5” – їдять найкраще.

Номер слайду 12

А ви знали? Зозуля поїдає волохату гусінь, яку не їдять інші птахи. Ластівка з'їдає за рік близько двох тисяч кілограмів комах, тобто заповнений кузов вантажної машини.  

Номер слайду 13

Поради пана орнітолога

Номер слайду 14

-Корм необхідно додавати потроху кожен день-Корм бажано закладати в годівниці в одні і ті ж години. -Особливо корму має бути вдосталь під час ожеледиці та сильних снігопадів, бо в таку негоду джерелом харчування для птахів лишаються тільки годівниці.-Якщо птахів не підгодовують більше тижня, вони залишають цю ділянку і перелітають в інші місця.-Водоплавні птахи підгодовуються зерном пшениці, гороху, проса, рапсу безпосередньо біля водойм з розрахунку 200г на одну особину. -Корм бажано висипати на мати з соломи чи очерету.

Номер слайду 15

Друзі, ми знаємо, що у вас у грудях б’ються добрі серця!Не дайте нам загинути від голоду! Особливо у морозний сніжний день! Нам потрібна ваша любов та допомога!

Номер слайду 16

Добро творіть, ви діти, всюди!Ближньому допомагайте. В біді нікого не лишайте. Природу охороняйте. Тварин не ображайте. Посадіть деревину,Нагодуйте пташину. Радійте життю.І тільки добро творіть на своєму шляху»До зустрічі на подвір’ї нашого ліцею!

Номер слайду 17

Номер слайду 18

https://youtu.be/G8-QOdk. Jba4?si=Ak. Kwe. Gw. Rlkjr. E0so. При створенні презентації були використані матеріали інтернета та відео:

pptx
Додано
13 червня 2024
Переглядів
179
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку