24 червня о 18:00Вебінар: Практика створення матеріалів для оформлення та зонування класного приміщення в НУШ

Презентація "Екологічна Архітектура"

Про матеріал

Учительська презентація для позакласного заходу з географії теми "Екологічна архітектура" містить інформацію щодо практики будівництва та експлуатації будівель, метою якої є зниження рівня споживання енергетичних і матеріальних ресурсів. У презентаціїї наведені приклади екологічного будівництва в різних країнах світу.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Екологічна архітектураавтор презентації:учитель географії Кременчуцької ЗОШ № 20 Лелекова Олена Леонідівна

Номер слайду 2

Екологі́чне будівни́цтво чи зелене будівництво ( Green construction) - - це практика будівництва та експлуатації будівель, метою якої є зниження рівня споживання енергетичних і матеріальних ресурсів протягом всього життєвого циклу будівлі: від вибору ділянки до проектування, будівництва, експлуатації, ремонту і знесення.

Номер слайду 3

Основні принципи екологічної архітектури: 1. Екологічно чисті матеріали для будівництва.2. Альтернативні енергозберігаючі джерела, такі як теплові насоси, сонячні колектори, системи опалення з комбінованими безвідходними циклами опалювання.3. Екологічно правильні способи утилізації відходів.4. Системи опалення та охолодження будинків за допомогою випромінюючих поверхонь, які працюють за принципом віддачі тепла або холоду, безпосередньо людині без змін температури повітря.

Номер слайду 4

Основні принципи екологічної архітектури: 5. Енергозбереження шляхом утеплення стін будівлі.6. Внутрішнє оздоблення будівель та споруд природними матеріалами (глиняна штукатурка, деревина та інші).7. Створення припливно-витяжної вентиляції, що забезпечує будівлю чисти свіжим повітрям без ефекту протягу.8. Раціональне проектування споруди з урахуванням максимальної пропускної здатності тепла та світла певними поверхнями, компактні форми. 

Номер слайду 5

Традиційні екологічні будинки з торфу (Ісландія)

Номер слайду 6

Будинок з глини у Великобританії побудований у 2001 р.

Номер слайду 7

Хмарочос Боско Вертикале: вертикальный ліс у Милані

Номер слайду 8

Родина Х’єртефьолгер з Норвегії, що має чотирьох дітей, вже декілька років мешкає у будинку під геодезичним куполом. “Природний будинок” побудований з глини та соломи і має 2 поверхи. Під куполом є сад та город, де визрівають абрикоси, сливи, ківі та виноград. Гарячою водою будинок забезпечують сонячні колектори

Номер слайду 9

«Будинок гончара» проект архітектора Андрія Голуба Будинок гончара в с. Опішня Полтавської області увібрав в себе риси народної архітектури, архітектури трипілля, неомодерну, органічної архітектури. Основною ідеєю було використання природніх, екологічних матеріалів гармонічно поєднуючи їх з навколишньою ситуацією. Дах обєкту виконано із соломи, котра є найекологічнішим покрівельним матеріалом .

Номер слайду 10

Австралійська офісна будівля Pixelпретендує на звання найресурсо-ефективного та екологічно чистого у світі.

Номер слайду 11

Вже в наш час в Об’еднаних Арабських Еміратах реалізується проект будівництва міста майбутнього. Населений пункт  Масдарбуде першим у світі екомістом. Вартість проекту -22 млрд. долларів.

Номер слайду 12

МІСТА МАЙБУТНЬОГО

Номер слайду 13

МІСТА МАЙБУТНЬОГО

Номер слайду 14

Дякуємо за увагу!

pptx
Додано
29 липня 2018
Переглядів
2634
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку