Презентація "Фізіологічні системи організму людини"

Про матеріал

Презентація містить матеріал до уроку біології 8 клас з теми "Органи та Фізіологічні системи організму людини" . Дозволено копіювати.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Органи. Фізіологічні системи.

Номер слайду 2

Систе́ма о́рганів — сукупність органів одного походження, які мають спільні риси будови, пов'язані анатомічно і топографічно, а також виконують однакову функцію.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Шкіра – найбільший орган тіла людини

Номер слайду 5

ФІЗІОЛОГІЧНІ СИСТЕМИ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИОПОРНО - РУХОВАТРАВНАДИХАЛЬНАКРОВОНОСНАСЕНСОРНАЕНДОКРИННАВИДІЛЬНАСТАТЕВАНЕРВОВА

Номер слайду 6

Опорно-рухова система. Забезпечує опору і захист органів, форму і пересування тіла. Складається зі скелета і скелетних м’язів

Номер слайду 7

Ендокринна системасукупність органів, частин органів та окремих клітин, які секретують у кров і лімфу гормони (речовини з високою біологічною активністю, що регулюють ріст і діяльність клітин різноманітних тканин). 

Номер слайду 8

Сечостатева система(видільна+стаева) система органів репродуктивної та сечовидільної систем, анатомічно, функціонально і ембріологічних пов'язаних між собою. Деякі органи сечостатевої системи виконують і репродуктивну, і сечовидільну функцію (наприклад, уретра у чоловіків).1. Сечовидільна система людини 2. нирка 3. таз 4. сечовід 5. сечовий міхур 6. сечовипускний канал.7. наднирник

Номер слайду 9

Нервова система.цілісна морфологічна і функціональна сукупність різних взаємопов'язаних нервових структур, яка спільно з гуморальною системою забезпечує взаємопов'язану регуляцію діяльності усіх систем організму та реакцію на зміну умов внутрішнього та зовнішнього середовища..

Номер слайду 10

Кровоносна система. головним чином здійснює транспорт крові в замкненій трубчастій системі . До якої відноситься серце-артерії-капіляри-вени. По ній циркулює рідка сполучна тканина — кров

Номер слайду 11

Травна систематравний тракт, або травна трубка — система органів у багатоклітинних тварин, призначена для переробки і видобування з їжі поживних речовин, всмоктування їх в кров і виділення з організму неперетравлених залишків (кінцевих продуктів життєдіяльності). Травна система складається з травної трубки і розміщених за її межами залоз, секрет яких надходить до травного каналу.

Номер слайду 12

Респіраторна система (дихальна)відкрита система організму, яка забезпечує газообмін, формування гомеостазу в трахеобронхіальних шляхах, очищення повітря, яке вдихається, від чужорідних часток і мікроорганізмів, а також аналіз пахучих речовин в атмосферному середовищі

Номер слайду 13

Сенсорна система.або органи чуття — спеціалізовані органи, через які нервова система отримує подразнення із зовнішнього і внутрішнього середовищ і сприймає ці подразнення у вигляді відчуттів.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Бартіш Світлана Володимирівна
  Дякую за змістовну і якісну презентацію.
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
15 жовтня 2019
Переглядів
5783
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку