Формування громадянської активності учнів через виховний процес у класі
Номер слайду 2
В Україні історично склалося так, що вихованню дітей приділялась величезна увага. Мудрий український народ каже: «Виховуй дитя, доки воно поперек лавки лежить». А це означає, що вихованням дитини слід займатися від дня її народження, щоб потім не було пізно. Адже, «Чого Івась не навчився, того й Іван знати не буде»
Номер слайду 3
Виховати людину-громадянина, якій притаманні усі громадянські чесноти, а саме: чесність, порядність, доброта, працелюбство, сміливість, патріотизм, людяність, сумління, відповідальність, вимогливість та інші позитивні риси характеру завжди в українців було справою честі кожного батька-матері та кожного педагога. Тому в процесі виховання дітей в українців ніколи не було сторонніх, байдужих, далеких людей, а виховували дітей всією громадою, хоч основна роль відводилась сім’ї і школі.
Номер слайду 4
Основним напрямком виховання є громадянське виховання — формування громадянськості як інтегрованої якості особистості, що дає людині відчути себе морально, соціально і юридично захищеною. Покликане воно також виховувати у дитини високі моральні ідеали, почуття любові до Батьківщини, потребу у служінні їй.
Номер слайду 5
. У Державній національній програмі зазначено: «Головна мета національного виховання — набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування у молоді незалежно від національної належності особистісних рис громадян Української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури».
Номер слайду 6
Проведені заходи
Номер слайду 7
«Ми твої діти , Україно!»
Номер слайду 8
«Мова – душа народу»
Номер слайду 9
Квест « Україна БЕЗ КОРДОНІВ» . Учасники учні 4-А, 4-Б, 3-Б
Екскурсія до ботанічного саду садиби Гречаних Ігоря та Тетяни
Номер слайду 22
Милуємося краєвидами навколо селища
Номер слайду 23
Вивчаємо рослини степу, вдихаємо аромат польових квітів
Номер слайду 24
Відпочиваємо в холодочку
Номер слайду 25
Номер слайду 26
Джерела інформації : Література: Стельмахович М. Г. Українська народна педагогіка: Навчально-методичний посібник. — Київ, 1997.Ігнатенко П. Р., Поплужний В. А., Косарєва Н. І., Крицька Л. В. Виховання громадянина. — Київ, 1997 Інтернет-ресурси