«Використання ігрових технології на уроках математики» В. Сухомлинський писав: “… у грі розкривається перед дітьми світ, творчі можливості особистості. Без гри немає і не може бути повноцінного дитячого розвитку»Підготувала. Вчитель математики Стрілковецького НВК«ЗНЗ I-III ст.- ДНЗ»Гаразда Ілона
Номер слайду 2
Гра «Кросворд»При створенні кросворду на математичну тематику не обов’язково добиватися симетрії в розміщенні клітинок. Важливо використовувати ідею цієї гри, щоб учні включались в активну розумову діяльність. Після того, як на дошку спроектували кросворд, учитель читає по черзі для кожної команди характеристику термінів по горизонталі, а потім по вертикалі. Задача гравців кожної команди - правильно назвати і вписати потрібні терміни. При цьому гравець команди може вписати тільки один термін. Після двох невірних спроб хід вважається втраченим. Виграє та команда, яка вписала найбільшу кількість слів і охарактеризувала відповідні властивості фігур, і т.д.
Номер слайду 3
Гра «Кругові завдання»В роботу включається декілька завдань. Приклади складені так, що відповіддю кожного з них є одне з чисел, яке стоїть на початку кожного прикладу. А) Б) В) Г) Відповідь першого прикладу вказує на перше число наступного прикладу. Якщо учень не знаходить відповідь серед перших чисел у інших прикладах, значить він розв’язаний не правильно. Відповідь. 1. А) 2. В) 3. Г) 4. Б)
Номер слайду 4
Гра « Розшифруй вислів»Учні виконують математичні дії, відповіді до яких стоять біля фраз висловів. Розв’язавши правильно приклади, за одержаними відповідями учні складають вислів. Його можна вибирати як девіз уроку, який учні розшифровують.