Презентація містить коротку інформацію про вправу "Кубування". Може бути використана для виступу на педраді або засіданні предметно-методичної комісії вчителів початкових класів.
Вправа “кубування”Застосовується під час інтерактивного уроку на етапі надання необхідної інформації або як окрема стратегія розвитку критичного мислення
Номер слайду 3
Кубування можна застосовувати на будь-якому уроці, коли треба: Розглянути обєкт (явище), який учні добре знають для узагальнення знань і виявлення так званих “темних плям”, аби викликати зацікавленість дитини і стимулювати її пізнавальний інтерес.
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Як це працює?Учні проходять через процес кубування, викладаючи в усній чи письмовій формі думки на запропоновану тему впродовж 2-4 хвилин.
Номер слайду 7
Наприклад, на уроці природознавства: Годівничка:1. Коричнева, невелика, трикутної форми.2. Схожа на маленький будинок, трикутник.3. Змушує думати про птахів, білок, маленьких тварин.4. Зроблено руками людини з дерева за допомогою цвяхів і молотка.5. Для підгодівлі птахів та тварин взимку.6. Затишок і їжа, елемент декору.
Номер слайду 8
Операція “Годівничка”
Номер слайду 9
Підсумковий урок з української мовиІменник:1. Частина мови 2. Запитання 3. Рід, число 4. Відмінок 5. Член речення 6. Значення у мовленні
Номер слайду 10
Кубування у 1 класіВикористовуються лише 2-4 грані. На гранях замість написів розташовані яскраві малюнки.