Хімію вивчай охоче -І в халепу ти не вскочиш. Будеш знать про неї все. Вона користь принесе.
Номер слайду 3
Тема уроку: Виконання вправ, розв´язування задач
Номер слайду 4
Перед тим, як зробити дитину розумною та кмітливою, зробіть її здоровою. Жан Жак Руссо Девіз уроку“ За здоров´ям на урок хімії!” Завдання уроку: Знати: класи неорганічних речовин. Вміти: складати формули неорганічних сполук різних класів, називати їх, проводити розрахунки за хімічними рівняннями. Цінувати: час уроку.
Номер слайду 5
У - увагу. Р - розум. О - організованість. К - кмітливість. Візьмітьзсобою
Номер слайду 6
Тест із продовженням. За складом хімічні сполуки поділяють на…Оксиди – це…У результаті взаємодії кислотного й основного оксиду утворюється…У наслідок розчинення кислотних оксидів у воді утворюється…Кислоти – це…Основність сульфатної кислоти…Валентність кислотного залишку нітратної кислоти…Основи – це…Кількість гідроксильних груп в о снові залежить від…Солі – це…
Номер слайду 7
Скласти формули.{5 C22544 A-7 EE6-4342-B048-85 BDC9 FD1 C3 A}OHSO4 PO4 Cl K Ca H
2 Розв’язування задач.1. Яку масу гашеного вапна можна добути внаслідок взаємодії з водою негашеного вапна масою 56 г.?2. Чи вистачить 50 л кисню для згоряння природного газу,який містить метан (СН4)об’ємом 22,4 л?
Номер слайду 12
Упізнай речовини А і Б: А+Б=H2 SO4 Склади задачу.
Номер слайду 13
Що? Де? Коли?Увага “ чорний ящик ” Агрегатний стан – рідкий за t=27°С. Густина за н.у – 1г/ см3 , безбарвний, прозорий. Уміст його в крові – 90 %, у серці – 80 %. За 100 ° С перетворюється на пару. До 80 % маси цієї речовини міститься в підземних частинах рослин.
Номер слайду 14
Загадки. Бінарні звуть ці сполуки, в них, міцно взявшися за руки, два елементи сполучились які сполуки утворились?2. Молоком мене зовуть, а щоб пити, то не п´ють .3. Агресивні та їдучі – як вогонь вони пекучі. Речовини ці не для забави.4. Природної солі маленький шматок провести допоможе урок.
Номер слайду 15
На уроці ви були: У - уважними. С - спокійними. П - працелюбнимиІ - ініціативними. Х - хоробрими