Кревсун Юлія Юріївна. Український легкоатлет. Українська легкоатлетка, бігунка на середні дистанції, яка спеціалізується на бігу на 800 м, майстер спорту міжнародного класу. Учасниця Олімпійських ігор в Пекіні та Лондоні. Видатні спортсмени сучасності з легкої атлетики. Мазурик Максим Анатолійович. Український легкоатлет. Український стрибун з жердиною, срібний призер чемпіонату Європи 2010 року.
Добринська Наталія Володимирівна. Український легкоатлет. Українська легкоатлетка, олімпійська чемпіонка. Майстер спорту міжнародного класу з багатоборства; заслужений майстер спорту України. Йосипенко Людмила Дмитрівна. Український легкоатлет. Українська легкоатлетка. Майстер спорту міжнародного класу з багатоборства. Срібна призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики 2012. Посіла четверте місце з семиборства на літніх Олімпійських іграх у Лондоні.
У рамках проєкту фізичної реабілітації захисників та захисниць України в одній із київських лікарень відбулися тренування для поранених військових.Їх провела ГО «Звитяга Нескорених» за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА. Проєкт реалізовується в межах конкурсу неурядових ініціатив «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», який щороку проводить Департамент. Заняття проводили відомі українські спортсмени — Олександр Лашин, Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.
Станція. Народна мудрість. Прислів’я та приказки про чистоту Чистота – запорука здоров'я. Кожен хоче прийти туди, де порядок і чистота. Тільки жук, який живе в гної, радіє бруду. Хто не миє ручки, у того болять зубки. Почищені чоботи в два рази швидше ходять. Будь-яка хвороба мила боїться.
Станція. Гігієна Віршіпро гігієну рук і тіла. Доню! Ручок не помила,А вже коржика вломила?І до столу хочеш сісти. Як ти будеш кашку їсти?В тебе ж пальчики й долоніВід пісочку аж червоні. Дона руки мила, мила,Білу піну з мила збилаІ водички не жаліла. Як помила, аж зраділа,Поспіша до столу сісти,Полуниці й кашу їсти. Наші діти-малюки. Миють руки залюбки,Рукавички загортають,Руки милом натирають. Під водою довго миють,Витиратися уміють. Люблять воду всі малята,Як маленькі каченята.
Щоби зубки чисті були,Ми їх чистить не забули. Щіткою туди-сюди,Чисті зубки в нас завжди. Чистим зуби двічі ми,Чистим довго, хвилин три. Щітка чиста чи нова,На ній пасточка зубна.***Щоби зубки не боліли,Щоб як взимку сніг біліли. Щіткою із пастою зубноюЇх треба чистити нам із тобою. Коли зуби могли б говорити,То почали б вони нас учити: Ви нас добре чистітьІ не поспішайте,Жодного брудного. Нас не залишайте.***З вами ми тепер спецназІ завдання є у нас: Щіточку свою беріть. Зубний знищимо наліт. Перед тем, як спать лягати,Треба личко умивати. Зубки чистити як слід,Зубний щоб знищити наліт.
Жодний кіт і жодна кішка. Не торкнеться молочка,Якщо лапкою не вмита. Акуратно мордочка. Поспішаюсь до коритця. Поросята-малюки. Гарно вимивши копитцяІ маленькі п’ятачки. Сонце завжди буде посміхатися. Тим, хто вранці любить. Умиватися.***Наберу з криниці чистої водиці. Рученьки маленькі, щоб були чистенькі. Буду умивати, буду промовляти:-Водичко, водичко, умий моє личко. Рум’яне та біле, як яблучко спіле. Я до крана сам дістану,Умиваюсь біля кран. Милю милом щоки,шиюІ водою добре мию. В мене щіточка зубна,Подивіться: ось вона!Зверху вниз і навпаки. Чищу зуби залюбки. А у мене, а у менеЄ гребіночка зелена. Я нікого не прошу,- Сам голівку причешу!
Як купатися ідеш І мене також береш. Я гладеньке й запашне, Ти намилюєш мене. Всі мікроби змило Я – корисне…(Мило)Предмети гігієни в загадках. Ліг в кишеню і вартую Плаксі, реві та бруднулі Витру вранці струйки сліз,Не забуду і про ніс. ( Носовичок)Я - маленька полотнинка, Випрана дбайливо. Не серветка, не хустинка, знаю своє діло. Я до щічок, до голівки притулюсь ласкаво, Я вберу усі краплинки з тіла після ванни. Я не гість – хазяїн в домі, І лежати я не звик Вам ім’я моє відомо, пригадайте я … ( Рушник)
Кожний день аж цілий рік. Він веде волоссю лік,Причепурює, голубитьІ розчісувати любить.(Гребінець)За волоссям доглядає: Щоб блищало, вимиває. В ванну попаде краплинка -На водичці зразу пінка...(Шампунь)Гумка - Акулинка. Пішла гуляти по спинці.І поки вона гуляла,Рожева спинка стала.(Мочалка)Будуть зубки здоровенькі – Я почищу їх гарненько. Візьму в руки зубну щітку, Густу і пухнасту. Що крім цього треба дітки? Ще й і зубну…(Пасту) З металевої хатинки. Наче дощ, летять краплинки. Можуть зовсім не спішити,Можуть, наче злива, лити.(Душ)Чищу зубки кожен день Дуже добре й швидко Мені в цьому допоможе Моя зубна…(Щітка)
Станція. Правильне харчування. Стан здоров'я людини на 50% залежить від того, чим і як вона харчується. Не усі продукти, які їсть людина, корисні для здоров'я. Правильне харчування – це відмінний настрій, бажання бігати, стрибати, посміхатися. Неправильне харчування - призводить до хвороб. Як же повинен харчуватися людина?
Абетка здорового харчування Головне не переїдайте!Їжте в міру. Переїдання призводить до ожиріння, а значить - до хвороб. Дотримуйтеся режиму харчування. Для нормальної роботи травної системи важливо харчуватися в одні й ті ж години. Прийом їжі не менше 4 - 5 разів на день. Вечеря не пізніше 19 годин.
Станція. Спортивна Бути здоровим — це зовсім не грати мускулами та доводити всім, що ти — найсильніший, а вести активний спосіб життя, правильно харчуватися та дбати про режим дня. Переконатися в тому, що у здоровому тілі — здоровий дух, допоможуть дитячі вірші про спорт і фізкультуру. Здоров’я — основа усього на світі,Здоровими бути бажають всі діти,Для цього потрібно щоденно вмиватись,Робити зарядку і тепло вдягатись. Себе гартувати водою і сонцем.І солодко спати з відкритим віконцем.І їсти усе, що на стіл подають,Бо страви нам росту і сил додають. Хто здоров’я не цінує,В того вибору нема: Або він життя змарнує,Або те його злама. Ну, а хто здоров’ям важить,До краплинки зберіга,Той вам з радістю покаже,Де черпається снага!Кожен день по розпорядку. Маємо робить зарядку. Для здоров’я вона — плюс,Намотай собі на вус.
Будь розумниця, дитинко,І здоров’я бережи. У кишені май хустинку. Й слів поганих не кажи. Руки з милом мий щоденно. Після гри і до їди. Та життя сприймай натхненно,Будь здоровою завжди!Думала Оленка так: щоб здоров’я мати,Треба їсти їй буряк, пити чай із м’яти,Їсти супчики й борщі, вареники з сиром,І котлетки, й вергунці, але знати міру. Прокидатись на зорі, зарядку робити,Помагати у дворі, з дітьми в мирі жити. Ще трудитися щодень, волю гартувати,І завжди співать пісень, словом, не тужити!Чемні говорить слова та людей вітати,Добрії робить діла, менших захищати. В качки двадцять каченят —Поставали всі у ряд. Повела вона до ставу. Всю компанію пискляву. Кожний ранок для порядку. Роблять уті фіззарядку. Раз, два, три, чотири, п'ять —Починаємо пірнать.