Новий рік уже не за горами, він все ширшими і ширшими кроками наближається до нас. Але біда! Він іде без подарунків!!! Бо в лісі на нього напали розбійники і все викрали! Наше завдання – дізнатися, хто вони, і повернути Новому року подарунки. За кожне правильно виконане завдання я називатиму вам одну літеру. Наприкінці заняття із цих літер ви складете імена розбійників і повернете Новому року його, а точніше наші, подарунки. Отож вперед!!!
Номер слайду 3
Номер слайду 4
Новорічно-різдвяна вікторина
Номер слайду 5
До речі…Історія виникнення Нового Року в УкраїніУ Древній Русі новий рік починався в березні. Його зустрічали як свято весни, сонця, тепла, очікування нового врожаю. Коли на Русі в кінці Х століття прийняли християнство, новий рік стали зустрічати за візантійським календарем - 1 вересня, на самому початку осені. Напередодні 1700 російський цар Петро І видав указ святкувати Новий рік за європейським звичаєм - 1 січня.
Номер слайду 6
Зупинка «Знайди відмінності»
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Зупинка «Пісенна»Пригадайте і назвіть 5 новорічних пісень. Заспівайте одну з них
Номер слайду 9
Розшифруйте слова
Номер слайду 10
НІГСОКАНЬРУДАІГРЯЛНКВИОГНІС
Номер слайду 11
СНІГУРОНЬКАГІРЛЯНДАСНІГОВИК
Номер слайду 12
А чи любите ви відгадувати загадки?Тоді вперед!Зупинка «Загадкова»
Номер слайду 13
Станція «Веселі питання»Новорічне свято відзначаємо літом? Крижана морквина – це бурулька? Головний убір сніговика – це панама? Дід Мороз ховає подарунки в мішку? До свята ми прикрашаємо яблуню? Можна побачити дві однакові сніжинки?Дівчинка в казці «12 місяців» шукала підсніжники? З ялиночкою разом зайчик ріс? Найвідоміший зимовий художник – це мороз?
Номер слайду 14
ЗИМОВА РЕБУСИДІЯ
Номер слайду 15
Номер слайду 16
Номер слайду 17
Номер слайду 18
Номер слайду 19
Номер слайду 20
Номер слайду 21
Номер слайду 22
Зупинка «Вітальна»
Номер слайду 23
Ну що ж, час уже дізнатися, хто викрав наші подарунки і повернути торбинку Новому року. Ну що ж, час нам уже дізнатися, хто викрав торбинку з подарунками і повернути її Новому року