Методичні родзинки на уроках української мови та літератури. Доповідач вчительукраїнської мови та літератури. Панченко Ю. А.
Номер слайду 2
Сучасні форми і методи роботи на уроках української мови та літератури1 Асоціації та аналогії2. Маркування3. Ментальна карта4. Лінія часу5. Дидактичні ігри на уроках мови та літератури
Номер слайду 3
Методи асоціацій та аналогій полягають в активізації та використанні асоціативного мислення людини для генерування нових ідей і пропозицій шляхом зіставлення досліджуваного явища, процесу, об'єкта з іншими більш-менш подібними.
Номер слайду 4
Наголос. Дрова. Кропива. Листопад. Випробування. Також. Випадок
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Випробування ЕЛЬЗА І АННА
Номер слайду 9
Номер слайду 10
Також
Номер слайду 11
в. Ипадок в. Исновокв. Ияняток
Номер слайду 12
Маркування частин мови різними (визначеними) кольорами - завдання, що до вподоби здобувачам освіти різного віку. А на текстах сучасних пісень - тим паче.
Номер слайду 13
Номер слайду 14
Номер слайду 15
Ментальні карти - це техніка візуалізації мислення. Способи застосування ментальних карт дуже різноманітні, наприклад, їх можна використовувати для того, щоб зафіксувати, зрозуміти і запам'ятати зміст книги або тексту, згенерувати і записати ідеї, розібратися в новій для себе теми, підготуватися до прийняття рішення
Номер слайду 16
Номер слайду 17
Номер слайду 18
Номер слайду 19
Лі́нія ча́су (стрі́чка ча́су, шка́ла ча́су) — графічне позначення плину часу, яке дає змогу проілюструвати послідовність і тривалість історичних подій та процесів.
Номер слайду 20
Номер слайду 21
Дидактичні ігри на уроках української мови та літератури