Презентація на тему "День Землі"

Про матеріал
презентація створена для ознайомлення учнів зі святом,традиціями жителів планети Земля.Навчити берегти навколишнє середовище.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Всесвітній День Землі

Номер слайду 2

День Землі (англ. Earth Day) — назва, яку використовують щодо різних заходів, що їх проводять навесні з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля.

Номер слайду 3

День Землі — Рівнодення. День Землі святкується у багатьох країнах у день весняного рівнодення, щоб відзначити момент, коли починається весна (у Північній півкулі) або осінь (у Південній). ООН святкує День Землі зазвичай 20-21 березня.

Номер слайду 4

День Землі — 22 квітня. Перша «одноразова» акція цього дня пройшла 1970 року в США

Номер слайду 5

Прапор ЗемліПрапор Землі не є офіційним символом чогось (бо офіційно не існує всепланетного уряду). Він являє собою фотографію планети з космосу (нині використовують знімок, зроблений астронавтами Аполлона-17 дорогою до Місяця) на темно-синьому тлі.

Номер слайду 6

Символом Дня є зелена грецька буква Θ (тета) на білому тлі

Номер слайду 7

Дзвін Миру в День ЗемліУ День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Напис на Дзвоні промовляє: «Хай живе загальний мир у всьому світі».

Номер слайду 8

pptx
Додано
28 березня 2019
Переглядів
724
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку