Презентація на тему "Камера-обскура". ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Складання найпростішого оптичного приладу. Виконав учень 9-А класу Карпенко Євген
Номер слайду 2
Що таке оптичний прилад?Оптичний прилад — прилад, в основі якого лежить використання оптичних явищ. Основними складовими оптичних приладів, як правило, є використання лінз. Також часто використовується у їх складі дзеркало.
Номер слайду 3
Де застосовують оптичні прилади?Оптичні прилади застосовуються в багатьох сферах . Наприклад оптика використовуються в камерах, телескопах, мікроскопах та навіть в звичайних окулярах.
Номер слайду 4
Який найпростіший оптичний прилад?Камера-обскура — це прототип фотографічного апарату, темне приміщення з одним малим отвором через який на протилежну стіну проектується перевернуте зменшене зображення предметів ззовні.
Номер слайду 5
Принцип роботи камери-обскура. Камера-обскура не забезпечує високої різкості зображення. До певної межі різкість зображення може бути підвищена шляхом зменшення діаметра отвору, але при занадто сильному зменшенні починають позначатися ефекти дифракції і зображення стає ще більш розпливчастим. Обскура характеризується нескінченно великою глибиною різко зображуваного простору.
Номер слайду 6
Як зробити камеру-обскура своїми руками?У середині однієї з менших стінок коробки кнопкою проколюємо отвір. У протилежній стінці вирізаємо прямокутне “вікно”. Заклеюємо це “вікно” шматком напівпрозорого паперу. Камера готова. Необхідно сказати, що за допомогою такого пристрою можна спостерігати лише яскраво освітлені предмети.
Номер слайду 7
Використані джерела: Ілюстрації – посилання. Градієнти – посилання.Інформація – посилання. Дякую за увагу!