28 травня о 15:00Вебінар: StartUp в освіті – шлях до мрії

Презентація на тему "Косметичні бренди світу"

Про матеріал
Презентація на тему "Косметичні бренди світу" може бути використана як додатковий матеріал при вивченні теми "Хімічна промисловість".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Косметичні бренди світу. Презентація. З географія на тему:»Топ-10 кращих косметичних брендів світу»Виконала учениця 9 класу Кузь Валентина Керівник: Богдан І.І.

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Перший знаменитий бренд! SHISHEIDOSHISHEIDO - велика японська компанія, що випускає в основному продукцію по догляду за волоссям. Але і їх помади дуже відомі в усьому світі завдяки якості та неповторними відтінками. Це одна з найстаріших косметичних компаній в світі. Заснована в 1872 році, вона відзначила свій 140-річний ювілей. Є найбільшою косметичною фірмою в Японії. Вартість бренду SHISHEIDO становить близько $ 2,9 млрд.

Номер слайду 4

Другий бренд косметики! ESTEE LAUDERКомпанія ESTEE LAUDER - відомий американський виробник парфумерії та косметики. Штаб-квартира компанії розташована в центрі Манхеттена, Нью-Йорк. Компанія була заснована в 1946 році Есте Лаудер і її чоловіком Джозефом Лаудером. Вартість бренду ESTEE LAUDER становить близько $ 3,7 млрд.

Номер слайду 5

Третій бренд! Бренд DOVEDOVE - відомий косметичний бренд, в даний час належить компанії Unilever. Продукція компанії DOVE призначена як для чоловіків, так і жінок, і доступна більш ніж в 80 країнах.

Номер слайду 6

Четвертій бренд!Бренд LANCOME французький дорогий бренд, заснований Арманом Петіжаном на початку 1935 року, а з 1964 належить компанії L'Oreal. Є великим виробником дорогих товарів по догляду за шкірою, парфумів і косметики. Вартість бренду LANCOME становить близько $ 5,1 млрд.

Номер слайду 7

П*ятий бренд!NIVEA - косметичний бренд, що спеціалізується в основному на товарах для догляду за тілом. Належить гігантові косметичної промисловості німецької компанії Beiersdorf AG. Назва бренду походить від латинського слова Niveus / Nivea / niveum, що означає «білий».

Номер слайду 8

Шостий бренд!NEUTROGENA - американський бренд виробник косметики і товарів для догляду за шкірою, і волоссям. Їх продукти доступні більш ніж в 70 країнах. Компанія була заснована в 1930 році і спочатку називалася Natone, але в 1962 була перейменована на Neutrogena Corporation. Вартість цього бренду становить близько $ 6,2 млрд.

Номер слайду 9

Сьомий бренд!AVON - американська косметична компанія, що працює за принципом прямих продажів. Була заснована в 1886 році Девідом Х. Макконнелл. Їхня продукція поширена більш ніж в 140 країнах. Вартість бренду AVON становить близько $ 7,9 млрд.

Номер слайду 10

Восьмий бренд!L'Oreal - французька косметична компанія, заснована в 1909 році французьким хіміком Еженом Шуллер. Одна з найбільших світових косметичних компаній з дуже широким асортиментом продукції, що виробляється. Штаб-квартира розташована в комуні Кліші, департамент О-де-Сен, Париж.

Номер слайду 11

Дев*ятий бренд!OLAY - американський бренд, який належить компанії Procter & Gamble. Компанія OLAY спеціалізується на продуктах по догляду за шкірою, яку експортують більш ніж в 80 країн. Вартість бренду OLAY становить близько $ 11,8 млрд.

Номер слайду 12

Десятий бренд!MAC cosmetics - американська косметична компанія, заснована Франком Тоскеном і Франком Анджело в 1984 році в Торонто, Канада. Продукція компанії були спочатку розроблена спеціально для професійних візажистів, але в даний час купується звичайними споживачами в усьому світі, хоча основна частина магазинів знаходяться в Америці.

Номер слайду 13

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

pptx
Додано
17 лютого 2019
Переглядів
703
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку