Презентація на тему "Підсумковий урок з теми "Магнітні явища"

Про матеріал
У презентації надано матеріал для підготовки учнів до контрольної роботи з теми "Магнітні явища"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ПІДСУМКОВИЙ УРОК ПО ТЕМІ: «МАГНІТНІ ЯВИЩА»

Номер слайду 2

Снасуска сдіслитьсся сна сдві сгруспи – сна сфісзиску сі скослексцісоснусвасння смасрок. Ернест Резерфорд

Номер слайду 3

Наука ділиться на дві групи – на фізику і на колекціонування марок Ернест Резерфорд

Номер слайду 4

По горизонталі: 1. Місця магніту, де магнітна дія виявляється найсильнішою. 4. Електротехнік, який один з перших у світі винайшов електричний двигун, придатний для практичного застосування. 5. Британський фізик, який помітив, що магнітне поле котушки значно підсилюється, якщо в її середину внести сталеве осердя. 7. Технологія переміщення, у якій тіло піднімається над поверхнею за допомогою явища відштовхування однойменних полюсів магнітів. 10. Тіло, яке має магнітні властивості. 12. Зміна магнітного поля Землі, внаслідок активності Сонця.   РОЗДГАДАЙТЕ КРОСВОРД

Номер слайду 5

  По вертикалі: 2. прилад з магнітною стрілкою, для орієнтування на Землі. 3. прилад, дія якого грунтується на дії магнітного поля на провідник зі стумом. 6. одиниця вимірювання індукції магнітного поля. 9. речовини, до складу яких входять залізо, кобальт, нікель тощо. 11. електричний струм, що виникає у провідному контурі при зміні індукції магнітного поля через цей контур унаслідок явища електромагнітної індукції. РОЗДГАДАЙТЕ КРОСВОРД

Номер слайду 6

ВІДПОВІДІ ДО КРОСВОРДУ

Номер слайду 7

Здібності, як мускули, ростуть при тренуваннях Академік В. Обручев

Номер слайду 8

Запитання № 1. На рисунку зображена схема досліду. Який вчений провів цей дослід? У чому полягає суть досліду? Який висновок з досліду можна зробити?

Номер слайду 9

Запитання № 2. Зобразіть напрямок електричного струму у котушці та вкажіть полюси котушки. Поясніть, як ви це зробили?

Номер слайду 10

Запитання № 3. Поясніть дослід, зображений на рисунку. Увага: ліве кільце має розріз, праве кільце замкнене.

Номер слайду 11

Запитання № 4. Прилад якої системи зображений на рисунку? Поясніть принцип дії даного приладу. Які ще системи електровимірювальних приладів вам відомі?

Номер слайду 12

Запитання № 5. В якому напрямі треба переміщати стрічковий магніт, щоб отримати в замкненій дротяній котушці струм, зображений на рисунку?

Номер слайду 13

Запитання № 6. Визначіть напрям магнітних ліній прямих провідників зі струмом. Визначити напрям струму в провідниках, знаючи напрям магнітних ліній.

Номер слайду 14

Запитання №7. Визначте полюси джерела струму.

Номер слайду 15

Запитання № 8. Провідник зі струмом розташований між полюсами постійного магніту. Визначте напрям сили Ампера, що діє на провідник.

Номер слайду 16

Запитання № 9. Визначте напрям сили Ампера, яка діє на провідник зі струмом в магнітному полі.

Номер слайду 17

Розгадайте ребус Ім’я вченого, який пояснив магнітні властивості речовин. Ім’я вченого, який відкрив явище електромагнітної індукції.

Номер слайду 18

Розгадайте ребус Ім’я вченого, який припустив, що Земля є велетенським магнітом. Ім’я вченого, який вперше прийшов до висновку, що навколо будь-якого провідника існує магнітне поле.

Номер слайду 19

Прояви сили Ампера Напишіть на промінчиках сонця всі відомі вам пристрої, в яких використовується дія магнітного поля на провідник з струмом.

Номер слайду 20

Домашнє завдання 1. Повторити розділ 1 «Магнітні явища» (§ 1 - § 8) 2. Підготуватися до контрольної роботи. 3. Виконати тестові завдання на стр. 43, 44.

Номер слайду 21

ppt
Пов’язані теми
Фізика, 9 клас, Розробки уроків
До підручника
Фізика 9 клас (Сиротюк В.Д.)
До уроку
3. Магнітне поле
Додано
5 квітня
Переглядів
313
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку