Щоб дізнатися тему нашого уроку, розв’яжемо ребус.
Номер слайду 3
Тема уроку: «ПРОФІЛАКТИКА ПОРУШЕНЬ ПОСТАВИ ТА ГОСТРОТИ ЗОРУ»
Номер слайду 4
ПЛАН1. Постава. Ознаки неправильної постави.2. Причини та наслідки порушення постави.3. Профілактика порушень постави.4. Профілактика органів зору.
Номер слайду 5
Які слова у вас асоціюються із словом «постава»?П – підтягнутий О – охайний. С – стрункий. Т – тренований. А – активний. В – витончений. А – атлетичний
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Із правильною поставою фігура людини виглядає гарною, стрункою, а хода – легкою і пружною. І навпаки – часто ми бачимо людей різного віку, фігуру і загальний вигляд яких псує сутула спина, опущена під час ходьби голова, плечі «коромислом».
Номер слайду 8
РОБОТА В ГРУПАХ1 група – створити фото колаж із роздаткового матеріалу на тему «Ознаки неправильної постави» та презентувати свою роботу.2 група – створити фото колаж із роздаткового матеріалу на тему «Причини порушень постави» та презентувати свою роботу.3 група – створити фото колаж із роздаткового матеріалу на тему «Профілактика порушень постави» та презентувати свою роботу.
Номер слайду 9
Номер слайду 10
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Хребет утворюють 33 – 34 хребці. У процесі розвитку людини формуються плавні вигини хребта, яких немає у тварин. Неправильне сидіння за партою, неправильна ходьба призводить до викревлення хребта.
Номер слайду 13
Сколіоз – викривлення хребта в бік.
Номер слайду 14
«КІФОЗ» - викривлення хребта назад.
Номер слайду 15
Номер слайду 16
Номер слайду 17
Профілактика порушень постави -сон на жорсткому ліжку;-правильно дібраний одяг;-щоденна рухова активність;-правильне положення тіла під час сидіння за партою, у кріслі;
Номер слайду 18
Вправа «Перевір свою поставу»Візьміть один із підручників і покладіть його на голову. Опустіть руки. Розправте плечі. Стійте так, щоб підручник не впав, рахуючи до 10. Зробіть два кроки вперед і два кроки назад, щоб підручник не впав.
Номер слайду 19
Профілактика порушень зору Короткозо́рість — дефект зору, коли людина чітко бачить лише близько розташовані предмети.