Треба завжди пам'ятати, що необережне поводження з вогнемможе призвести до найбільшої серед бід – ПОЖЕЖІ!ЗАПАМ'ЯТАЙ: Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше - не панікувати! Необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі. Повідом сусідів.
Номер слайду 3
Якщо є можливість, то спробуй погасити вогонь засобами, що є під рукою: невеликі джерела пожежі можна гасити мокрою ганчіркою (ударами зверху) або мокрим віником (розмазуючи воду по палаючій поверхні); якщо вогонь розростається, необхідно відкрутити усі крани з водою на повну потужність. Нехай вода переливається у ванну: зачерпувати воду відром з ванни швидше, ніж чекати, поки відро наповниться з крану;
Номер слайду 4
Номер слайду 5
якщо у кімнаті є вазони з квітами, то землю з них можна використати для гасіння вогню; не витягай з вогню предмети, що горять – це сприяє поширенню пожежі. Гаси вогонь (водою або піском) із країв до центру; при гасінні пожежі намагайся не відчиняти вікна і двері, бо доступ повітря підсилить вогонь.
Номер слайду 6
Ознаки отруєння чадним газомзапаморочення; блювота; головний біль; червоний колір обличчя; непритомність
Номер слайду 7
Перша допомога при отруєнні чадним газом Постраждалого необхідно винести на свіже повітря. Негайно викликати машину швидкої медичної допомоги за телефоном 103. Якщо вогонь палає у коридорі, на сходах тощо, і неможливо вибратися назовні, залишайся у своїй квартирі, щільно зачини двері, затули щілини мокрими ганчірками, повісь ковдру, килим або будь-що інше. В разі загоряння дверей твоєї квартири поливай їх зсередини водою. Якщо дим проникне до квартири, пересувайся якнайнижче до підлоги, там завжди є свіже повітря. Відчини вікно або розбий його вийди на балкон і голосно клич на допомогу.