Презентація на тему "Просторові фігури, їх характеристики та властивості."

Про матеріал
Презентація з теми "Просторові фігури, їх характеристики та властивості" на уроках геометрії у 11 класі. Призначена для практичного використання в умовах дистанційного навчання. Матеріали допоможуть вчителю раціонально використати свій час при перевірці домашнього завдання і проведенні класної роботи.
Перегляд файлу

image

image

image

imageВикористання паралелепіпедів у різних сферах життя:

Архітектура та будівництво: Паралелепіпеди використовуються як основні геометричні форми при проектуванні та будівництві будівель, особливо коли мова йде про прямокутні чи квадратні приміщення.

Упаковка: Упаковочні коробки, ящики та контейнери часто мають форму паралелепіпеда, щоб максимально ефективно використовувати простір для зберігання та транспортування товарів.

Меблеве виробництво: Деякі меблі, такі як столи, стелажі та шафи, можуть мати форму паралелепіпеда.

Технічні деталі та обладнання: Деякі технічні деталі, наприклад, батареї, трубопроводи та інші об'єкти, можуть мати форму паралелепіпеда.


image


image

image

imageВикористання конусів у різних сферах життя:

Промисловість: Конуси використовуються у виробництві та інженерії. Наприклад, конусоподібні деталі можуть бути складовою частиною машин, транспортних засобів або обладнання, такого як ковші, фільтри, реактори тощо.

Будівництво: Конусоподібні форми можуть зустрічатися в архітектурі, такі як конусоподібні дахи або вершини стовпів, а також в гідротехнічних спорудах, таких як канали, труби або каналізаційні колодязі.

Кулінарія: У кулінарії конуси використовуються для формування деяких страв, таких як крем-карамель, конусоподібні пончики або крем-куполи.

Медицина: У медицині конуси можуть використовуватися для виготовлення певних медичних інструментів або пристроїв, а також для формування деяких медичних матеріалів, таких як аплікатори, реактори або насадки.


image


image

image

Використання циліндрів у різних сферах життя:

Транспорт: Циліндричні контейнери використовуються для транспортування та зберігання різноманітних рідин, таких як нафта, газ, вода, а також для зберігання та транспортування під тиском газів.

Екологічна ініціатива: У сфері екології циліндри можуть бути використані для створення енергоефективних житлових будинків. Наприклад, циліндрична форма може сприяти оптимальному використанню сонячного світла та тепла, зменшуючи енергоспоживання.

imageМистецтво і культура: У мистецтві та культурі циліндри можуть використовуватися як платформа для різних творчих проектів. Наприклад, арт-інсталяції, скульптури або архітектурні споруди можуть бути побудовані на основі циліндричних форм, щоб створити вражаючі творіння.


image


image

image

image

pdf
Пов’язані теми
Геометрія, 11 клас, Презентації
Додано
27 лютого
Переглядів
81
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку