19 квітня о 18:00Вебінар: Як організувати якісний урок літератури для учнів із кліповим мисленням

Презентація на тему: Стройова підготовка. 10 клас

Про матеріал

Стройова підготовка - це знання обов'язків військовослужбовців перед шикуванням і в строю та вимог до їх стройового навчання, уміння кожного військовослужбовця приймати стройове положення, виходити зі строю та повертатися до нього, здійснювати військові вітання, безпомилково виконувати повороти на місці й у русі, прийоми і рухи без зброї та зі зброєю, знати строї підрозділів та військових частин.

Метою кожного стройового заняття є виховання в особового складу навичок виконання стройових прийомів і набуття стройових навичок, які солдату потрібні повсякденно — на занятті, у поході, при несенні служби у добовому наряді, у варті, на тактичних навчаннях і в бою.

У презентації зібрані матеріли для вивчення стройової підготовки учнями 10 класів, а саме загальні положення Стройового статуту ЗСУ.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Стройова підготовка. Загальні положення Стройового статуту Збройних Сил України

Номер слайду 2

Стрій - визначене стройовим статутом розміщення військовослужбовців, підрозділів і частин для спільних дій у пішому порядку та на машинах. Строї та їх елементи

Номер слайду 3

Фронт строю – бік строю, в який військовослужбовці розміщенні обличчям, а машини – лобовою частиною. Тил строю – сторона, протилежна фронту. Шеренга – стрій, у якому військовослужбовці розміщенні один біля одного на одній лінії згідно з визначеними інтервалами.

Номер слайду 4

Фланг строю – край строю, правий або лівий.

Номер слайду 5

Ширина строю - відстань між флангами.

Номер слайду 6

Двошеренговий стрій – розміщення військовослужбовців однієї шеренги за військовослужбовцями іншої шеренги на відстані одного кроку. Ряд – два військовослужбовці, які стоять у двошеренговому строю один за одним

Номер слайду 7

Колона – стрій, у якому військовослужбовці і підрозділи розташовані один за одним.

Номер слайду 8

Інтервал – відстань по фронту між військовослужбовцями, машинами, підрозділами, частинами.

Номер слайду 9

Дистанція – відстань у глибину між військовослужбовцями, машинами, підрозділами, частинами. Глибина строю – відстань від першої шеренги (від військовослужбовця, який стоїть попереду) до останньої шеренги (військовослужбовця, який стоїть позаду).

Номер слайду 10

Обов’язки військовослужбовців перед шикуванням і в строю. Військовослужбовець зобов’язаний:{2 D5 ABB26-0587-4 C30-8999-92 F81 FD0307 C}Перевіряти справність своєї зброї, закріплених за ним озброєння, боєприпасів, особистих засобів захисту, шанцевого інструменту, обмундирування і спорядження. Мати коротку охайну зачіску. Охайно заправляти обмундирування, правильно надівати і припасовувати спорядження, допомогти товаришеві усунути помічені недоліки. Знати своє місце в строю, ставати до строю швидко, без метушні. Під час руху зберігати рівняння, інтервал і дистанцію, не виходити зі строю без дозволу. В строю без дозволу не розмовляти, дотримуватися цілковитої тиші, пильнувати за наказами і командами свого командира, виконувати їх швидко і точно. Передавати накази, команди без перекручень, гучно й чітко.

Номер слайду 11

pptx
Додано
24 січня 2018
Переглядів
5832
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку