30 вересня о 18:00Вебінар: Використання нестандартних завдань у навчанні природничих дисциплін

Презентація на тему: Військова дисципліна

Про матеріал

Військова дисципліна — це бездоганне й неухильне дотримання всіма військовослужбовцями порядку і правил, установлених військовими статутами та іншим законодавством України. Вона грунтується на усвідомленні військовослужбовцями свого військового обов'язку, відповідальності за захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, на вірності Військовій присязі.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

ВІЙСЬКОВА ДИСЦИПЛІНА, ЗАСОБИ ЩОДО ЇЇ ЗМІЦНЕННЯ Презентацію підготував вчитель предмету “Захист Вітчизни” Мигасюк В.І.

Номер слайду 2

Військова дисципліна — це бездоганне й неухильне дотримання всіма військовослужбовцями порядку і правил, установлених військовими статутами та іншим законодавством України. Вона грунтується: на усвідомленні військовослужбовцями свого військового обов’язку, відповідальності за захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, на вірності Військовій присязі.

Номер слайду 3

Військова дисципліна досягається шляхом: ♦  виховання високих бойових і морально-психологічних якостей військовослужбовців на національно-історичних традиціях українського народу та ЗСУ, патріотизму, свідомого ставлення до виконання військового обов’язку, вірності Військовій присязі; ♦  особистої відповідальності кожного військовослужбовця за дотримання Військової присяги, виконання своїх обов’язків, вимог військових статутів; ♦  формування правової культури військовослужбовців; ♦  умілого поєднання повсякденної вимогливості командирів до підлеглих без приниження їх особистої гідності, з дотриманням прав і свобод, постійної турботи про них та правильного застосування засобів переконання, примусу й громадського впливу колективу; ♦  зразкового виконання командирами військового обов’язку, їх справедливого ставлення до підлеглих; ♦  підтримання у військових об’єднаннях, з’єднаннях, частинах (підрозділах), закладах та установах необхідних матеріально-побутових умов, статутного порядку; ♦  своєчасного і повного постачання військовослужбовців установленими видами забезпечення; ♦  чіткої організації і повного залучення особового складу до бойового навчання. Обов’язки військовослужбовця з дотримання військової дисципліни. Військова дисципліна зобов’язує кожного військовослужбовця: ♦  дотримувати Конституції та законів України, Військової присяги, неухильно виконувати вимоги військових статутів, накази командирів; ♦  бути пильним, зберігати державну та військову таємницю; ♦  дотримувати визначених військовими статутами правил взаємовідносин між військовослужбовцями, зміцнювати військове товариство; ♦  виявляти повагу до командирів і один до одного, бути ввічливими і дотримувати військового етикету; ♦  поводитися з гідністю й честю, не допускати самому і стримувати інших від негідних вчинків.

Номер слайду 4

Стан військової дисципліни у військовій частині (підрозділі), закладі, установі та організації визначається здатністю особового складу виконувати в повному обсязі та в строк поставлені завдання; морально-психологічним станом особового складу; спроможністю командирів (начальників) підтримувати на належному рівні військову дисципліну.

Номер слайду 5

Заохочення та стягнення — важливі засоби виховання військовослужбовців і зміцнення військової дисципліни. Кожний командир у межах прав, наданих йому Статутом, зобов’язаний заохочувати підлеглих військовослужбовців за старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових обов’язків. Якщо командир вважає, що наданих йому прав недостатньо для заохочення військовослужбовців, він може клопотати про заохочення перед старшим командиром.

Номер слайду 6

До рядових (матросів), сержантів (старшин) застосовуються такі заохочення: а) оголошення подяки; б) зняття раніше накладеного дисциплінарного стягнення; в) надання одного додаткового звільнення з розташування військової частини чи корабля на берег поза чергою військовослужбовцям строкової служби; г) надання додаткової відпустки військовослужбовцям строкової служби строком до 5 діб; д) повідомлення батьків або колективу за місцем роботи чи навчання військовослужбовця до його призову на службу про зразкове виконання ним військового обов’язку та про отримані заохочення; е) нагородження грамотою, цінним подарунком або грошовою премією; є) нагородження військовослужбовця його фотокарткою, у якій він знятий біля розгорнутого Бойового Прапора військової частини; ж) присвоєння військового звання старший солдат (старший матрос);

Номер слайду 7

У разі невиконання (неналежного виконання) військовослужбовцем своїх службових обов’язків, порушення військовослужбовцем військової дисципліни або громадського порядку командир має нагадати йому про обов’язки служби, а за необхідності — накласти дисциплінарне стягнення.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Дисциплінарні стягнення, які накладають на рядових (матросів), сержантів (старшин). На рядових (матросів) строкової військової служби можуть бути накладені такі стягнення: а)      зауваження; б)      догана; в)      сувора догана; г)      позбавлення чергового звільнення з розташування військової частини чи корабля на берег; д)      призначення поза чергою в наряд на роботу — до 5 нарядів; е)      позбавлення військового звання старший солдат (старший матрос).

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.0
Оригінальність викладу
4.0
Відповідність темі
4.0
Загальна:
4.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Наконечний Богдан
  Загальна:
  4.0
  Структурованість
  4.0
  Оригінальність викладу
  4.0
  Відповідність темі
  4.0
ppt
Додано
3 липня 2018
Переглядів
3135
Оцінка розробки
4.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку