Презентація "Наступники Данила Галицького. Останні Галицько - Волинські князі"

Про матеріал
Відеопрезентація "Наступники Данила Галицького. Остання Галицько - Волинські князі" 7 клас. Історія України.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Наступники Данила Романовича. Останні Галицько – Волинські князі. Марчук Є М

Номер слайду 2

Василько Романович. Після смерті Данила в 1264 році залишився старшим у роду. Продовжував княжити у ВолодимиріВолодів лише частиною Волинської землі.

Номер слайду 3

Володимир Василькович1269 - 1288 Син Василька Романовича. Правив північно – західною частиною Волині у 1269 – 1288 рр. Зводив нові міста та замки для оборони від Литви. Був освідченим, сам переписував книжки. При його дворі була написана остання частина Галицько – Волинського літопису

Номер слайду 4

Лев Данилович1264 - 1301 Приєднав до своєї держави Закарпатську Русь і Люблінські земліПідтримував дипломатичні відносини з Німецьким орденом, Угорщиною, Чехією, Польщею, Литвою. Переніс столицю з Холму до Львова у 1272 р. Зберігав васальну залежність від Золотої Орди. Мав енергійний і запальний характер. Був могутнім воїном і талановитим полководцем.

Номер слайду 5

Юрій І Львович1301 - 1308 Прийняв титул «короля Русі»Відмовився від завоювань, віддаючи перевагу дипломатіїВтратив Люблінські землі і частину Закарпаття. Переніс столицю до Володимира. В 1303 році дістав згоду на заснування Галицької митрополії (це церковно – адміністративний округ на чолі з митрополитом)

Номер слайду 6

Сини Юрія І, які правили разом в 1308 – 1323 рр, загинули в боротьбі з ординцями. З їхньою смертю припинилася династія Романовичів. Лев ІІ Юрійович Андрій Юрійович

Номер слайду 7

Юрій ІІ Болеслав, син польського князя Тройдена. (1325 – 1340)Чоловік сестри князів Андрія і Лева ІІНамагався вийти з-під боярського впливу. Проводив мирну зовнішню політику. Сприяв переселенню німців і поляків на українські земліПрихильно ставився до католицької релігії та до її поширення в УкраїніНевдоволені бояри отруїли князя, і князівство перейшло до його литовського зятя Любарта. Таким чином Галицько – Волинське князівство опинилося у складі Великого князівства Литовського.

Номер слайду 8

Домашнє завдання: Опрацювати параграф 18 підручника. Дати письмову відповідь на запитання1, 2, 3 на ст. 172.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Савченко Тетяна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
8 квітня 2020
Переглядів
2243
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку