20 вересня о 18:00Вебінар: Numicon (Нумікон): проста математика для всіх

Презентація "Найсильніші люди у світі"

Про матеріал
Презентація призначена для підсумкового уроку з української літератури за творчістю О. Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

НАЙСИЛЬНІШІ ЛЮДИ У СВІТІ _ УКРАЇНЦІНе помилюся, якщо скажу, що найбільш сильних людей у всі часи давала планеті українська земля. Втім, їхні імена знає весь світ.

Номер слайду 2

Піддубний Іван Максимович. Народився в 1871 році в Полтавській губернії, нині Черкаська область України. Видатний силач, професійний борець і атлет, найсильніша людина світу. З 1906 -1909 шість разів ставав чемпіоном світу.1907 року в Галичині відбулися змагання царської гвардії, на які запросили Івана. Він переміг усіх силачів-гвардійців.

Номер слайду 3

Фірцак Іван Федорович. Народився в 1899 році в Закарпатті. Видатний український атлет, боксер, борець, артист цирку. У 1928 році Іван Сила – найсильніша людина планети. 13 раз Фрицак-Кротон ставав чемпіоном Радянського Союзу у важкій атлетиці.

Номер слайду 4

Вірастюк Василь Ярославович. Народився в 1974 році в Івано-Франківську. Заслужений майстер спорту, володар титулу «найсильніша людина світу», багаторазовий чемпіон світу в силових видах спорту. Василь Вірастюк автор безлічі рекордів, які занесені в Книгу Рекордів України. Серед них такі: тягнув зчеплення трамваїв масою понад 100 тонн; піднімав крижані куби один на одного 4 шт. кожна по 150 кг. З льодом рекорди ще ніхто не ставив.

Номер слайду 5

Халаджі Дмитро Васильович. Народився в 1979 році на Донбасі. Важко повірити, що нинішній найсильніша людина планети міг ніколи взагалі не встати з ліжка. Справа в тому, що в дитинстві Діма обварился окропом. Був опік 35% шкіри, 7 найскладніших операцій і більше десятка переливань крові. В результаті атрофії м'язів, хлопчику довелося заново вчитися ходити. За професією Дмитро автослюсар. Рекорди підняв камінь однією рукою вагою 152 кг, забиває цвяхи голою рукою; згинає рейки. Лауреат літературної премії за книгу з оповіданнями про силачів. На рахунку Дмитра Халаджі 63 світових рекорди.

Номер слайду 6

Ольга Коробка. Ця леді-богатир, яка повернулась з Олімпіади-2008зі срібною медаллю, піднімає над головою 277-кілограмову штангу! Окрім того, наша Оля — едина вожкоатлетка на планеті, яку перед змаганнями не зважують. Немає потреби— Коробка зазвичай важить більше 160 кг, а ваги розраховані тільки на 150.

pptx
Додано
9 вересня
Переглядів
11
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку