Про матеріал
Останнім часом вчителі б’ють на сполох, щодо стрімкого погіршання успішності в навчанні. І це дивно в наш час – адже, інформації, яка нас оточує з кожним днем все більше.
Мені стало цікаво: звідки наші діти черпають інформацію? І я вирішила провести анкетування серед учнів школи. За підсумками стало зрозуміло, що більшість інформації діти беруть з Ютуба і, майже, кожен підписаний на декількох блогерів.
Що цікавого пропонують нам сучасні блогери?
Вочевидь, переважає контент, який не приносить жодної користі. Чому ж наші діти годинами можуть спостерігати, як інші діти розпаковують кіндер-сюрпризи, слухають дурнуваті пісеньки, які неможливо викинути з голови або як дорослі дяді-тьоті блогери «клеють блазнів» перед камерою? Відповідь проста – дивляться, бо не треба ні над чим замислюватися, не треба напружуватися. А ще, крім непотрібних, не корисних присутньо багато аморальних речей, які мають сильну дію на слабку дитячу психіку.
Та не треба забувати, що завжди є альтернатива. Існує, на щастя, багато каналів цікавих, як із точки зору самої інформації, так і з точки зору подання цієї інформації.
Багато прогресивних батьків впевнені, що забороняти гаджети з «веселим дитячим відео» - це бути кимось типу «душителя прогреса». Та все ж я наважуюсь порадити батькам: слідкуйте за тим, що дивляться ваші діти.
А вчителям не завадило б побільше задавати дітям вдома переглядати навчального матеріалу на корисних сайтах і тоді, можливо, у дітей не залишилося б часу на перегляд дурнуватих контентів.