Організаційний етап проекту 1. Виготовлення і розповсюдження листівок «Збережи життя підсніжнику». 2. Випуск інформаційних плакатів «Рослини і тварини, занесені до Червоної книги України». 3. Зібрання загадок про рослини і тварини Червоної книги. 4. Організація та проведення конкурсу малюнків та сенкенів на тему „ Рослини і тварини Червоної книги України». 5. Зібрання фотоматеріалів про рослини і тварини Червоної книги Львівської області. 6. Розробка «Правил поведінки в природі». 7. Систематизація та оформлення отриманого матеріалу.
Рідкісні (жовті сторінки) - види, популяції яких невеликі. Невизначені і недостатньо відомі: види, які потребують охорони, але відсутність достовірної інформації не дає змоги визначити, до якої категорії їх віднести. Відновлені (зелені сторінки) - види, популяції яких не підлягають використанню і вимагають постійного контролю.
Правила поведінки в природіПам’ятай: природа – твій дім, в якому ти живеш разом з іншими людьми. Не ламай дерева і кущі, не рви траву і квіти. Не сміти! Все, що приніс з собою, - забери. Якщо треба розкласти багаття – розкладай його за правилами. Не лякай і не вбивай тварин, навіть якщо вони тобі не до вподоби. Не їж незнайомі ягоди і гриби. Люби природу!