Презентація "Повітряна тривога. Сигнали оповіщення про повітряну тривогу. Шляхи і правила евакуації. Види укриттів. "Правило двох стін". Підготовка "тривожної валізи"
До дня цивільного захисту. Презентація "Повітряна тривога. Сигнали оповіщення про повітряну тривогу. Шляхи і правила евакуації. Види укриттів. "Правило двох стін". Підготовка "тривожної валізи"
Повітряна тривога. Сигнали оповіщення про повітряну тривогу. Шляхи і правила евакуації. Види укриттів. «Правило двох стін». Підготовка «тривожної валізи»
Номер слайду 2
Повітряна тривога по всій країні – тепер це наша реальність, із якою ми продовжуємо вчитися жити. Для того, аби зберегти життя та здоров'я, маємо постійно дотримуватись правил безпеки. Аби мінімізувати ризики, потрібно знати, виконувати і дотримуватись правилам поведінки під час повітряних тривог.
Номер слайду 3
Види сигналів оповіщення До видів сингалів, що застосовуються для забезпечення оповіщення населення відносяться:- звукові (електросирени, гучномовці, динаміки тощо);- світлові (будь які світлові сигнали які інформують про небезпеку (прапори, світлодіодні пристрої);- комбіновані: вид сигналів що включає в себе звукове та світлове оповіщення.
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Що таке укриття? Найпростіші укриття — це цокольні та підвальні приміщення будинків, підземні паркінги та підземні переходи. У них можна сховатися під час нетривалих обстрілів. Найбезпечніші з них ті, які мають декілька виходів (один з них за межами будівлі). Прикладом укриттів є магазини, спортзали, склади тощо. Власники мають знати про призначення на період надзвичайної ситуації й бути готовими дати доступ людям. Необхідно заздалегідь домовитися про зв’язок із господарями та взяти номери телефонів. Жителі міст з метрополітеном можуть також сховатися на платформах станцій або в переходах.