11 червня о 15:00Вебінар: Формування підприємницької компетентності учнів на уроках англійської мови

Презентація "Правила безпечної роботи в Інтернеті"

Про матеріал
Інформатика, 3 клас . Тема 1 "Інтернет". Презентація "Безпечна робота в Інтернеті" до уроку з теми "Авторське право та Інтернет. Безпечна робота в Інтернеті. Налаштування безпечного пошуку та безпечного перегляду відео".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Правила безпечного користування Інтернетом

Номер слайду 2

Не розповідай про себе Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків.

Номер слайду 3

Інформація може бути платною Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки.

Номер слайду 4

Запитуй у дорослих Завжди запитуй у батьків чи вчителів про те, чого не розумієш в Інтернеті. Батьки та вчителі завжди розкажуть, що безпечно робити, а що – ні.

Номер слайду 5

Порадься з дорослими Перш ніж потоваришувати з кимось, запитай у батьків або вчителя, як безпечно спілкуватись у мережі.

Номер слайду 6

Будь обережним з незнайомцями Не зустрічайся без батьків зі знайомими по спілкуванню в Інтернеті. Люди можуть бути різними в електронному спілкуванні і під час реальної зустрічі.

Номер слайду 7

Не довіряй всьому написаному в листах В листах, отриманих від незнайомих людей, можуть бути шкідливі програми. Подумай, звідки ці люди дізналися твою електронну адресу.

Номер слайду 8

Не повідомляй пароль Не повідомляй пароль від поштової скриньки стороннім особам, щоб твоя переписка не могла потрапити в чужі руки і щоб ніхто не відправив листа від твого імені.

Номер слайду 9

Будь ввічливим Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами.

Номер слайду 10

Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!

ppt
Додано
27 лютого
Переглядів
241
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку