Презентація "Правила гри у футбол"

Про матеріал
Презентація розроблена для вивчення правил гри у футбол, розширення знань учнів про загальну характеристику гри та проведення змагань, методику суддівства та з метою формування активно-позитивного відношення до гри у футбол.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Правила гри у футбол. Підготувалавчитель фізичної культури. Біликівського НВКУлізько Л. Т.

Номер слайду 2

Текст и рисунки. Мета гри – забити м'яч у ворота супротивника, а свої ворота захистити. Футбольне поле

Номер слайду 3

Текст и рисунки. Правила гри у футбол. Матч проводиться за участю двох команд, з кількістю гравців у кожної - не більш одинадцяти, разом із воротарем. Перед початком матчу проводиться жеребкування, й одна з команд отримує право обрати ворота. Протилежна команда виконує початковий удар в матчі.

Номер слайду 4

Текст и рисунки. Процедура Всі гравці знаходяться на своїх половинах поля. М'яч знаходиться в нерухомому стані у центрі поля. Суддя подає сигнал. М'яч знаходиться у грі, коли по ньому нанесено удар вперед.

Номер слайду 5

Текст и рисунки. М'яч вважається влученим у ворота, якщо він повністю пересік лінію воріт між стійками та під перекладиною, за умовами, що перед цим команда, яка забила гол не порушила Правила гри. Команда, яка забила протягом матчу найбільшу кількість голів, вважається переможцем. Якщо обома командами забито рівну кількість голів або не було забито жодного гола, то матч закінчується з нічийним результатом. Гол

Номер слайду 6

Текст и рисунки. Два тайми по 45 хвилин. Перерва між двома таймами - 15 хвилин. Додатковий час До тривалості будь-якого матчу обох таймів додається час, який пішов на: - заміну гравців; - транспортування травмованих гравців; - навмисне затримування часу гри. Тривалість гри

Номер слайду 7

Текст и рисунки. Штрафний удар призначається за підніжку, удар суперника, стрибок в ноги, агресивний поштовх, плювок, затримку противника або часу, навмисне торкання м'яча рукою. Подібне порушення в своєму штрафному майданчику карається 11-метровим (пенальті). Порушення правил

Номер слайду 8

Текст и рисунки. Штрафний удар призначається арбітром після порушення правил. Штрафний удар можуть призначити на всьому полі крім штрафного майданчика команди, яка порушила правила (якщо порушення правил відбувається у штрафному майданчику, то призначається пенальті). При пробитті штрафного, команда, що захищається, ставить «стінку»(з гравців) на відстані 9м 18см від м'яча. Штрафний можна також розігрувати, один гравець може розіграти , або віддати пас.

Номер слайду 9

Текст и рисунки. Вільний удар призначається, коли гравець віддає передачу своєму голкіперу і той бере м'яч у руки. Вільний удар не призначається, якщо гравець передає м'яч голкіперу головою, або якщо м'яч випадково відскочив від гравця команди, яка захищається, і голкіпер взяв в руки. Вільний удар можна бити прямо по воротах, або розіграти м'яч з партнером після чого можна бити. Якщо гравець забиває в один дотик м'яч у ворота з вільного удару, то гол не зараховується.

Номер слайду 10

Текст и рисунки. Порушення, що караються попередженням. Гравець основного складу отримує попередження з показом жовтої картки у випадку, якщо здійснить одне з таких порушень: - винен у неспортивній поведінці;- словом або дією демонструє незгоду з рішенням судді;- систематично порушує Правила;- навмисне затягує відновлення гри;- не дотримується визначену відстань при поновленні гри штрафним, вільним або кутовим ударами або вкиданням з-за бокової лінії;- виходить, повертається або самовільно йде з поля без дозволу судді.

Номер слайду 11

Текст и рисунки. Порушення, що караються видаленням. Гравець основного складу, запасний або замінений гравець повинен бути вилучений з поля (з технічної зони) з показом червоної картки у випадку, якщо він: - винен у серйозному порушенні Правил;- винен в агресивному поводженні;- плюне в суперника чи будь-яку іншу особу;- позбавить суперника, що просувається до воріт, явної можливості забити гол за допомогою порушення Правил, що карається штрафним, вільним або 11-ти метровим ударом;- використовує образливі або нецензурні вирази (жести);- отримує друге попередження в одному матчі. Будь-який видалений гравець повинен покинути межі поля і прилеглого до нього простору, включаючи технічну зону.

Номер слайду 12

Текст и рисунки. Спірний м'яч - це спосіб поновлення гри після тимчасової зупинки, у якій виникла необхідність у той час, поки м'яч перебував у грі з якоїсь причини, не передбаченої Правилами гри. Процедура. Суддя вводить м'яч в тому місці, де він перебував у момент зупинки гри. Спірний м’яч

Номер слайду 13

М’ЯЧ У ГРІ ТА ПОЗА ГРОЮ М'яч поза грою. М'яч вважається поза грою, якщо: - він повністю перетнув лінію воріт або бокову лінію - по землі або по повітрю; - гра була зупинена суддею. М'яч у грі Протягом всього іншого часу м'яч перебуває в грі, включаючи випадки, коли: - він відскакує від стійки воріт, поперечини, або кутового прапорця і залишається в полі, - він відскакує від суддів, які знаходяться в межах поля.

Номер слайду 14

Сигнали та жести судді1. Поштовх суперника руками.2. Удар або грубий поштовх.3. Стрибок на суперника. 4. Підніжка. 5. Удар ногою по нозі. 6. Вільний удар. 7. Штрафний удар. 8. Кінець гри або її половини. 9. Зупинки гри не буде. 10. Гра по м'ячу рукою. 11. Жест, який вказує місце порушення, звідкіля необхідно ввести м'яч у гру. 12. Додавання втраченого часу. 13. Попередження або видалення гравця.

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Бажаю успіху)))

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 3
Оцінки та відгуки
 1. Гайдаєнко Юлія
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Мостенська Ірина Володимирівна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 3. Муляр Олена
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
6 лютого 2019
Переглядів
27723
Оцінка розробки
5.0 (3 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку