Опис професії, що сформований на базі інтервьювання та роботи з посадовими інструкціями підприємств. Рекомендовано для використання під час навчально-виховного процесу у 8-11 класах.
Обов’язки Забезпечує правильну технічну експлуатацію, безперебійну роботуелектронного устаткування.2. Бере участь у розробці перспективних і поточних планів і графіківроботи, технічного обслуговування і ремонту устаткування3. Здійснює підготовку електронно-обчислювальних машин до роботи4. Проводить наладку елементів і блоків електронних обчислювальних машин5. Організує технічне обслуговування електронної техніки, забезпечує працездатний стан, раціональне використання її, проведення профілактичного і поточного ремонту.6. Вживає заходи по своєчасному і якісному виконанню ремонтних робіт згідно затвердженої документації.7. Вивчає можливість підключення додаткових зовнішніх пристроїв до електронно-обчислювальних машин8. Веде облік і аналізує показники використання електронного устаткування9. Складає заявки на устаткування і запасні частини, ремонт
Номер слайду 3
Професійна відповідальність1. За неналежне виконання або невиконання своїх посадовихобов'язків, передбачених даною посадовою інструкцією, - умежах, визначених чинним трудовим законодавством2. За правопорушення, здійснені в процесі виконання своєїдіяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним,кримінальним і цивільним законодавством3. За причинені матеріальні втрати - в межах, визначенихчинним трудовим і цивільним законодавством України.
Номер слайду 4
Права1. Діяти від імені відділу, представляти інтереси підприємства у взаємовідносинах з іншимиструктурними підрозділами підприємства, організаціями й органами державної влади.2. Здійснювати взаємодії з керівниками усіх структурних підрозділів3. Знайомитися з проектами рішень керівництва підприємства4. Вносити на розгляд керівництва пропозиції по поліпшенню діяльності підприємства 5. Брати участь у підготовці проектів наказів, інструкцій, указівок6. У межах своєї компетенції підписувати і візувати документи.7. Самостійно вести переписування зі структурними підрозділами підприємства
Номер слайду 5
Підготовка електронщика у вищому навчальному закладі– це дуже відповідальна професія, яка потребує специфічних знань і уваги, тому , для відповідності даним вимогам необхідна підготовка у відповідному навчальному закладі. Що ж ми знаємо про вищі навчальні заклади, або ВНЗ?Це заклади ІІІ – IV рівня акредитації, які дають знання відповідні дипломам бакалавра (4 роки навчання) та магістра (5 – 6 років). Вступити на факультет з обраної вами спеціальності здавши Зовнішнє незалежне оцінювання з предметів: українська мова, математика або фізика, та іноземна мова або історія (залежить від ВНЗ). До речі, прохідний бал для ВНЗ таких рівнів має становити 160 і вище. Якщо вам стане знань на вступ до бюджету, кожен абітурієнт прагне цього, то неодмінно до ваших рук потраплять величезні об'єми інформації наукових видань, посібників, підручників, статей та конференцій з обраного вами напряму. По завершенні навчання вільні вакансії чекають на вас, адже КВАЛІФІКОВАНИХ спеціалістів саме в Україні катастрофічно не вистачає.
Номер слайду 6
ПРО ГОЛОВНЕ Майже на кожному підприємстві чи державній установі є “таємнича особа”. Під час електронного апокаліпсису, швидко з'являється і, так само швидко, зникає, несучи за собою спокій і радість від стабільної роботи і комфорту користування комп'ютерами та іншим обладнанням. Інженер-електронщик – відповідальний, пунктуальний і досвідчений фахівець, який має бути не тільки освіченим, а і закоханим у свою справу. Нагородою для такого спеціаліста є безперервна та стабільна робота оточуючої його електронної екосистеми.