7 квітня о 18:00Вебінар: Інтернет-середовище для професійного розвитку вчителів математики

Презентація : "Професія менеджер"

Про матеріал
Презентація на тему профорієнтації з професії "Менеджер" для використання у навчально-виховній роботі.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Професія МЕНЕДЖЕРПРОФОРІЄНТАЦІЯна тему: Виконавець. Магістр фізіології, біолог. Лисенко Ілля Миколайовичсмт Магдалинівка 2020 р.

Номер слайду 2

Обов’язки 1. Розробляє стратегічні цілі з питань регіонального розвитку.2. На основі комплексного вивчення, проведення маркетингових досліджень та аналізу діяльності регіону забезпечує розроблення проектів поточних і перспективних планів його технічного та економічного розвитку.3. Визначає оптимальну стратегію економічної діяльності регіону, обґрунтовує економічні розрахунки, та планові показники з урахуванням досягнень науки і техніки, організації виробництва та праці.4. Проводить аналіз і розрахунок основних економічних показників діяльності регіону з використанням сучасних методик і обґрунтувань.5. Сприяє проведенню наукових досліджень і експериментів, випробувань нової техніки і технології, а також роботи у сфері науково-технічної інформації, раціоналізації і винахідництва, розповсюдження передового виробничого досвіду.6. Здійснює методичне керівництво і організацію роботи з упровадження, удосконалення та підвищення ролі економічних методів управління на регіональному рівні.7. На основі даних статистичної звітності та бухгалтерського обліку з основних показників господарської діяльності підприємств регіону оцінює їх експортний потенціал, розраховує можливості зовнішньоекономічної діяльності.8. Прогнозує потреби в матеріальних, фінансових та трудових ресурсах на регіональному рівні.9. Бере участь у роботі щодо вдосконалення організації виробництва, підвищення продуктивності праці та ефективності виробництва.10. Обґрунтовує та пропонує шляхи економії всіх видів ресурсів.11. Бере участь у маркетингових дослідженнях зовнішнього ринку з метою визначення потенційних споживачів та прогнозування попиту на продукцію.12. Забезпечує складання встановленої звітності.13. Підтримує необхідні зв'язки з підприємствами регіону, органами державної влади та місцевого самоврядування.14. Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності.15. Знає і виконує вимоги нормативних актів про охорону праці та навколишнього середовища, дотримується норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.

Номер слайду 3

Відповідальність 1. Менеджер з питань регіонального розвитку несе відповідальність за невиконання або несвоєчасне виконання покладених цією посадовою інструкцією обов`язків та (або) невикористання наданих прав.2. Менеджер з питань регіонального розвитку несе відповідальність за недотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту.3. Менеджер з питань регіонального розвитку несе відповідальність за розголошення інформації про організацію (підприємство/установу), що відноситься до комерційної таємниці.4. Менеджер з питань регіонального розвитку несе відповідальність за невиконання або неналежне виконання вимог внутрішніх нормативних документів організації (підприємства/установи) та законних розпоряджень керівництва.5. Менеджер з питань регіонального розвитку несе відповідальність за правопорушення, скоєні в процесі своєї діяльності, в межах, встановлених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством.6. Менеджер з питань регіонального розвитку несе відповідальність за завдання матеріального збитку організації (підприємству/установі) в межах, встановлених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством.7. Менеджер з питань регіонального розвитку несе відповідальність за неправомірне використання наданих службових повноважень, а також використання їх в особистих цілях.

Номер слайду 4

Права спеціаліста1. Менеджер з питань регіонального розвитку має право вживати дії для запобігання та усунення випадків будь-яких порушень або невідповідностей.2. Менеджер з питань регіонального розвитку має право отримувати всі передбачені законодавством соціальні гарантії.3. Менеджер з питань регіонального розвитку має право вимагати сприяння у виконанні своїх посадових обов'язків і здійсненні прав.4. Менеджер з питань регіонального розвитку має право вимагати створення організаційно-технічних умов, необхідних для виконання посадових обов'язків та надання необхідного обладнання та інвентарю.5. Менеджер з питань регіонального розвитку має право знайомитися з проектами документів, що стосуються його діяльності.6. Менеджер з питань регіонального розвитку має право запитувати і отримувати документи, матеріали та інформацію, необхідні для виконання своїх посадових обов'язків і розпоряджень керівництва.7. Менеджер з питань регіонального розвитку має право підвищувати свою професійну кваліфікацію.8. Менеджер з питань регіонального розвитку має право повідомляти про виявлені в процесі своєї діяльності порушення і невідповідності і вносити пропозиції щодо їх усунення.9. Менеджер з питань регіонального розвитку має право ознайомлюватися з документами, що визначають права та обов'язки за займаною посадою, критерії оцінки якості виконання посадових обов'язків.

Номер слайду 5

Підготовка МЕНЕДЖЕРА у навчальному закладіМенеджер – це складна і дуже відповідальна професія, яка потребує високого рівня знань і навичок, тому, для відповідності даним вимогам необхідна підготовка у профільному вищому навчальному закладі (ВНЗ). Вступити на обрану вами спеціальність здавши Зовнішнє незалежне оцінювання з предметів: українська мова, математика, іноземна мова або історія (залежить від ВНЗ). До речі, прохідний бал для ВНЗ таких рівнів має становити 170 і вище. Якщо вам стане знань на вступ до бюджету, кожен абітурієнт прагне цього, то неодмінно до ваших рук потраплять величезні об'єми інформації наукових видань, посібників, підручників з обраного вами напряму. Досвід викладачів допоможе швидко засвоїти усі аспекти і тонкощі професії. По закінченні навчання вільні вакансії чекають на вас, адже КВАЛІФІКОВАНИХ спеціалістів-менеджерів в Україні не достатньо.

Номер слайду 6

ПРО ГОЛОВНЕ Управління персоналом підприємства потребує від представника даної професії спектру важливих якостей. Обізнаність керівника у різних сферах допоможе майбутньому професіоналу досягти захмарних професійних досягнень. Цікавість, наполегливість, ерудиція та старанність стануть незмінними помічниками у формуванні сильного та конкурентоздатного підприємства.

Номер слайду 7

Дякую за увагу

pptx
Пов’язані теми
Педагогіка, Виховна робота
Додано
26 березня
Переглядів
24
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку