Рей Бредбері не мав ніякої освіти, крім середньої школи, яку закінчив у 1938 році. У нього не було грошей, щоб вступити до коледжу. Натомість він годинами просиджував у бібіліотеці за книгами. Тому Рей сам себе називав людиною, яка закінчила бібіліотеки замість коледжу. Ця фраза стала частиною назви його автобіографічної статті, що вийшла у 1971 р.
У своїх спогадах Бредбері відзначав, що, коли він віз свою першу збірку оповідань «Марсіанські хроніки» на показ у Нью-Йорк, у нього не було грошей на поїзд. У другій поїздці до Нью-Йорка його вже наздогнали шанувальники: під час зупинки у Чікаго вони хотіли отримати автограф у першому виданні «Марсіанських хронік».
Рей Бредбері і в девяносто років кожний день розпочинав з того, що сідав за рукопис, тому що був упевнений: ще одне нове оповідання продовжить йому життя. Книги виходили майже щороку: останній великий роман побачив світ у 2006 році, ще до появи на прилавках гарантувавши собі славу бестселера.
Герої роману Рея Бредбері «451є за Фаренгейтом», який вийшов у 1953 році, носили радіоприймачі-втулки під назвою "мушлі". Вони є прямим прототипом сучасних навушників і портативних плеєрів, перша модель яких з’явилася лише через 26 років після виходу роману – у 1979 році. Журналісти Wall Street Journal упевнені, що за винахід гарнітури Bluetooth нам теж треба подякувати Бредбері. Навушники
Соціальні мережі У фантастичній антиутопії Бредбері пише про так звані "стіни" – суперсучасні телевізори, за допомогою яких герої твору спілкуються один з одним на відстані. Пізніше творці соціальної мережі Facebook назвали так комуникаційний вузол, де користувачі можуть відправляти і отримувати повідомлення.
Автомобілі зі штучним інтелектом В оповіданні Рея Бредбері «Пішохід» фигурує "розумна" машина, яка сама заарештовує головного героя и відвозить його до психіатричної лікарні. Такі машини вже з’явились на дорогах США як частина проєкта компанії Googlе. Звісно, вони не несут ніякої зловісної місії, як у "Пішоході", і не такі досконалі, як фантастичні автомобілі Бредбері. Принаймі, поки.