25 травня о 19:00Вебінар: Виховна робота класного керівника та завершення навчального року в умовах дистанційного навчання

Презентація "Скульптура.Пластика.Об'єм"

Про матеріал
Стисла пізнавальна інформація, що розкриває тему "Скульптура.Пластика.Об'єм" на рівні "Ознайомлення - зацікавлення". Акцент:відео - матеріали, які за назвами в слайдах ви , шановні колеги, за потребою, зможете відшукати в інтернеті. Презентації я створювала в Google з використанням відео в сюжеті за поданою темою уроку, але тип зберігання файлу не дозволяє в повній мірі користуватися відео-кастом.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тема уроку:“Скульптура. Пластика. Об’єм”Види образотворчого мистецтва і навколишній світ

Номер слайду 2

Розглядаємо питання:1. Що таке скульптура?2. Головні жанри скульптури.3. Художньо-виразні засоби скульптури.4. Види скульптури.5. Найнезвичайніші скульптури в світі.6. Скульптура і сучасність.7. Найвища скульптура в світі.8. Кінетичні скульптури.9. Синтез мистецтв в образі скульптури.10. Скульптури з дроту. Дорогі друзі! Сьогодні я пропоную вам цікавий пізнавальний матеріал про те,що являє собою скульптура як вид мистецтва,які враження і почуття вона викликає у глядача.

Номер слайду 3

Скульпту́ра (лат. sculptura, від sculpo — «вирізаю», «висікаю») — ліпка, пластика, вид образотворчого мистецтва, твори якого мають об'ємну, тривимірну форму і виконуються із твердих чи пластичних матеріалів. Скульптура зображує головним чином людину, рідше тварин. Що таке скульптура ?

Номер слайду 4

портрет, історичний, побутовий, символічні,анімалістичний жанр Головні жанри скульптури

Номер слайду 5

Побудова об'ємної форми, пластичне моделювання (ліпка), розробка силуету, фактури, у деяких випадках також кольору. За своєю формою розділяють два види скульптури: рельєф та круглу скульптуру. Остання в залежності від призначення ділиться на монументальну (великі архітектурні ансамблі, пам'ятники), монументально-декоративну (прикрашає будинки та парки) та станкову (зазвичай представлена в музеях, на виставках або є частиною інтер'єру). Художньо-виразні засоби скульптури

Номер слайду 6

Вид скульптури: Рельєф - об'ємне зображення предметів, що лише частково виступають над площиною. Рельєф є чимось середнім між плоским зображенням в живописі та тривимірним зображенням круглої скульптури.

Номер слайду 7

Вид скульптури: Кругла - статуя, група, статуетка, погруддя), яку можна розглядати з різних сторін

Номер слайду 8

Найнезвичайніші скульптури в світі

Номер слайду 9

Харкіський Фестиваль “Живих скульптур” Скульптура і сучасність

Номер слайду 10

Найвища скульптура в світі

Номер слайду 11

Кінетичні скульптури. Дуже цікаво. Конструкції рухаються за допомогою вітру.

Номер слайду 12

Сучасний синтез мистецтв. Поєднання танцю і образу скульптури

Номер слайду 13

Скульптура із дроту. Цікаві образи.

Номер слайду 14

Подивіться варіанти для ліплення, які я вам пропоную. Якщо ви бажаєте зліпити щось своє - будь ласка. Роботу готуйте до 6 травня. Домашнє завдання. Творча робота з пластиліну , або солоного тіста.

Номер слайду 15

Варіанти для виконання роботи з пластиліну

Номер слайду 16

Варіанти для виконання роботи з пластиліну

Номер слайду 17

Цікавий варіант мука-солька. Може ви за бажанням спробуєте.

pptx
Додано
16 січня
Переглядів
152
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку