презентація "Сортування та фільтрацуія записів

Про матеріал
Сортування записів у  таблиці можна реалізувати за значенням будь-якого поля. А що ви розумієте під терміном «фільтрація записів»? Згадаємо, що за замовчуванням записи таблиці виводяться впорядкованими за значенням первинного ключа. Проте часто виникає необхідність отримати записи, упорядковані за значенням інших полів. Сортування записів — це впорядкування записів за значеннями одного поля або кількох полів. Сортування записів виконується спочатку за значенням лівого виділеного поля. Якщо в ньому є поля, значення яких збігаються, то певні записи впорядковуються за значенням наступного поля. Наприклад, у результаті сортування записів За зростанням за значеннями полів Освіта і Стаж таблиці КАДРИ отримаємо розміщення записів, як наведено на рис. 2.19.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Сортування і фільтрування записів. Операції над таблицями11 клас

Номер слайду 2

Сортування записів. Сортування записів — це впорядкування записів за значеннями одного поля або кількох полів. Для сортування за значенням одного поля треба його виділити й натиснути кнопку За зростанням (А → Я) або За спаданням (Я → А). Можна також скористатися контекстним меню поля. Для сортування за значеннями кількох полів необхідно ці поля виділити й скористатися одним із наведених далі способів.

Номер слайду 3

Фільтрування записів. Фільтрування записів — це відбір із таблиці записів, які містять задане значення у вибраних полях.за виділеннямза формоюфільтрація— це відбір записів на основі значень поточного поля.можна вводити критерії в поля таблиці умов. У таблиці умов можна задати довільну кількість критеріїв фільтрування, які об’єднуються операторами І/АБО.

Номер слайду 4

Над таблицями в середовищі Access можна виконувати операції перейменування, вилучення, копіювання та ін. Перейменувати таблицю можна за допомогою її контекстного меню, яке відкривається шляхом клацання імені таблиці в області

Номер слайду 5

Для вилучення таблиці можна також скористатися її контекстним меню й виконати в ньому команду Видалити. Для копіювання таблиці в контекстному меню слід виконати команду Копіювати, ще раз викликати контекстне меню й виконати команду Вставити. Відкриється вікно Вставлення таб лиці . Далі в поле Ім’я таблиці потрібно ввести нове ім’я та ввімкнути один із розташованих нижче перемикачів.

Номер слайду 6

Запитання для перевірки знань. Які існують способи сортування записів?Як упорядкувати записи за значенням одного поля? Що називають фільтрацією записів? Як упорядкувати записи за значеннями двох полів? Які операції виконують над таблицями?Як перейменувати таблицю? Як здійснити фільтрування записів за виділенням?Поясніть сутність фільтрації записів за формою. Як скопіювати таблиці? Як вилучити таблиці?

Номер слайду 7

Практичні завдання. Підручник: ст. 28

pptx
Додано
13 вересня 2019
Переглядів
7917
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку