10 липня о 18:00Вебінар: Мультфільм за 5 хвилин: онлайн-сервіси для створення анімації та монтажу

Презентація СТИЛЬ МІЛІТАРІ

Про матеріал
Презентація стане в нагоді учителю трудового навчання для ознайомлення учнів із стилем в одязі мілітарі
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Стиль МІЛІТАРІПопулярність в світовій моді цей стильовий напрям набув в 1980-ті роки, коли Крістіан Діор і Луї Віттон представили світові свої перші колекції одягу в стилі мілітарі. Завдяки творчому підходу талановиті дизайнери змогли брутальній військовій формі надати жіночності та вишуканості. Незабаром вироби цієї модної течії з’явилися в гардеробах світських левиць і шанувальниць високої моди. Мілітарі відрізняється елегантністю і практичністю, завдяки чому займає лідируючі позиції в списку модних напрямків.

Номер слайду 2

Особливості жіночого одягу в стилі мілітаріСпочатку предмети жіночого гардеробу, витримані в стилі мілітарі, відрізнялися строгими лініями і прямими силуетами. При пошитті виробів використовувалися зелені та коричневі відтінки, а також колір хакі. Ще однією характерною особливістю напрямку було те, що гудзики на піджаках і пальто застібалися всі до кінця. Сьогодні мілітарі зберігає свої основні характеристики, але при цьому має багато нових властивостей. Так, при пошитті сучасних предметів жіночого гардеробу метри моди використовують найрізноманітніши тканини – твід, кашемір, льон, шерсть, трикотаж, бавовна і навіть шовк. Враховуючи, що стиль мілітарі являє собою стилізацію під військову форму, обов’язковими елементами одягу є погони, лацкани, коміри-стійки, лампаси, ордени, шнурівка, блискучі гудзики з військовою символікою, краватки. Штани-галіфе і ремені з масивними бляхами і шипами – це все теж може бути присутнім в жіночому гардеробі.

Номер слайду 3

Колірна палітра стилю мілітаріСпочатку основною колірною палітрою, характерною для стилю мілітарі, був діапазон від болотно-зеленого до відтінку верблюжої вовни. Ця колірна гамма актуальна і зараз.

Номер слайду 4

Різновиди стилю мілітарі:- високий мілітарі;- casual-мілітарі;- камуфляжний мілітарі. Стиль мілітарі завдяки творчому підходу метрів моди поступово почав розвиватися у багатьох модних напрямках, набуваючи нових рис.

Номер слайду 5

Високий мілітарі

Номер слайду 6

Сasual-мілітарі

Номер слайду 7

Камуфляжний мілітарі

Номер слайду 8

Одяг в стилі мілітарі

Номер слайду 9

Зразки одягу в стилі мілітарі

Номер слайду 10

Номер слайду 11

pptx
Додано
24 травня
Переглядів
68
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку